oprac. Ola Kowalczyk| 
aktualizacja 

Wygrała fortunę w "totka". Tak wygląda po 7 latach

41

Pochodząca z Edynburga Jane Park zyskała sławę jako najmłodsza milionerka na Wyspach. Siedem lat temu wygrała w loterii EuroMillions i zmieniła nie tylko swoje życie, ale przede wszystkim wygląd. Dziś nie przypomina nastolatki sprzed lat.

Wygrała fortunę w "totka". Tak wygląda po 7 latach
Jane Park w 2013 roku wygrała milion funtów i została najmłodszą milionerką na Wyspach Brytyjskich (Instagram)

W 2013 r. Jane Park wygrała milion funtów, a jej życie zmieniło się o 180 stopni. Zwykła nastolatka, która na co dzień dorabiała sobie za 8 funtów na godzinę, w końcu mogła sobie pozwolić na życie w luksusach. Mimo to, jak zapewniała w wielu wywiadach, pieniądze wcale nie uczyniły jej szczęśliwą. Z pewnością jednak uczyniły ją bardziej, przynajmniej w jej mniemaniu, atrakcyjniejszą. Wygrane pieniądze dziewczyna postanowiła przede wszystkim zainwestować w siebie. A konkretnie w swoją twarz i określone partie ciała, które jej zdaniem wymagały "podrasowania".

Jane Park wygraną w "totka" zainwestowała w operacje

Na pierwszy ogień poszedł biust. I tak Jane Park z dnia na dzień ze skromnej posiadaczki miseczki 34B stała się posiadaczką imponującej miseczki 36FF. Choć na zabieg wydała 4 i pół tys. funtów do dziś uważa, że były to najlepiej wydane pieniądze.

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd

Pełni kobiecości dopełniła następnie operacja powiększenia pośladków. Efekty metamorfozy dziewczyny robią wrażenie i można je zobaczyć na instagramowym profilu milionerki. Jane nie szczędzi w mediach społecznościowych pikantnych zdjęć, które są najlepszym dowodem na to, jakiej wielkiej pewności siebie nabrała po operacjach plastycznych. Dziewczyna wciąż przekonuje jednak, że bycie milionerką to wbrew pozorom ciężki kawałek chleba.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W wywiadzie dla "Sunday People" z 2017 r. wyznała, że nie cieszą jej już luksusy, a z powodu majątku nie może znaleźć prawdziwej miłości, bo wielu adoratorów przyciągają pieniądze, a nie uczucie. Poza tym, jak stwierdziła, bycie milionerką jest bardzo stresujące i jej życie "byłoby łatwiejsze, gdyby nie wygrała tych pieniędzy".

Mimo to, przeglądając jej instagramowy profil, na którym roi się od zdjęć na jachtach czy w drogich hotelach trudno uwierzyć, że dziewczyna wiedzie trudne życie. Choć wiadomo przecież nie od dziś, że pieniądze szczęścia nie dają. Rozumu tym bardziej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić