"Wyspa pedofilów" wystawiona na sprzedaż. To tam zabawiał się książę Andrzej

71

"Wyspa pedofilów", na której miało dochodzić do licznych przestępstw seksualnych, została wystawiona na sprzedaż. To właśnie tam często zabawiał się książę Andrzej, który od lat oskarżany jest o pedofilię. Pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na opłaty sądowe oraz kary.

"Wyspa pedofilów" wystawiona na sprzedaż. To tam zabawiał się książę Andrzej
Wyspa Epsteina jest na sprzedaż. (Getty Images)

Po samobójstwie Jeffreya Epsteina na jaw wyszło wiele szczegółów jego przestępstw seksualnych. Miliarder miał wielokrotnie organizować pedofilskie imprezy na karaibskiej wyspie Little Saint James, którą kupił w 1998 roku.

"Wyspa pedofilów" na sprzedaż

Należąca do Wysp Dziewiczych na Karaibach Little Saint James już od początku lat 90. była bardzo popularna wśród celebrytów. Jednak dopiero Jeffrey Epstein zaczął przyciągać tam tłumy.

Po modernizacji wyspy, dodaniu kortów tenisów, basenów oraz kilku budynków mieszkalnych, Epstein zaczął organizować słynne imprezy. Na ekskluzywnych przyjęciach pojawił się m.in. Bill Clinton, książę Andrzej, Naomi Campbell oraz modelki Victoria's Secret.

Świadkowie i sąsiedzi przekazali, że na wyspie dochodziło do pedofilskich imprez oraz orgii. Na łodziach przypływały nieletnie dziewczyny, a niektóre z nich miały rzekomo zaledwie 11 lat. Wszystkie kobiety przebywające na plaży lub w basenie musiały być topless. Książę Andrzej, od lat oskarżany o pedofilię, miał być regularnym gościem na Litttle Saint James.

Jeffrey Epstein kupił wyspę za 7,9 miliona dolarów, a obecnie sprzedawana jest za 125 milionów dolarów. Wystawiono także sąsiednią wyspę Great Saint James, która prawdopodobnie również należała do miliardera, jednak nie zostało to nigdy oficjalnie potwierdzone. Pieniądze ze sprzedaży mają pokryć opłaty za nieruchomości, rozprawy sądowe i kary.

Zobacz także: Będzie tańsze paliwo? "Niewykluczone, że w drugiej połowie roku"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić