Wziął pod lupę styl Pawłowicz. "To jest kompletna wtopa"

2

Z całą pewnością większości z was Krystyny Pawłowicz nie trzeba przedstawiać. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w ostatnim czas lubi wywołać kontrowersje na platformie X (do niedawna Twitter). Jednak dziś pod lupę weźmiemy styl byłej posłanki PiS. Znawca mody Matěj Pakulski wypunktował modowe błędy Krystyny Pawłowicz.

Wziął pod lupę styl Pawłowicz. "To jest kompletna wtopa"
Krystyna Pawłowicz (AKPA)

Krystyna Pawłowicz, długoletnia przedstawicielka partii Prawo i Sprawiedliwość, zakończyła swą karierę polityczną w 2019 roku. Jej decyzja o odejściu wzbudziła wiele emocji.

5 grudnia 2019 roku, rozpoczęła nowy etap kariery, objęła stanowisko w Trybunale Konstytucyjnym.

Krystyna Pawłowicz jest znana również ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi m.in. na temat związków partnerskich. W latach 2012-2014 otrzymała kilka nagan oraz upomnień, a Komisja Etyki Poselskiej zwróciła jej uwagę za naruszenie zasady dbałości o dobre imię Sejmu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tłit - Marek Sawicki

W ostatnim czasie bardzo aktywna jest także na platformie X (do niedawna Twitter). W postach żaliła się m.in., że sytuacja Polski będzie opłakana po przejęciu władzy przez opozycję.

Taka narracja Pawłowicz nie dziwi, ponieważ niegdyś była posłanką Prawa i Sprawiedliwości. Mało tego nadal jednoznacznie pokazuje, że popiera działania tej partii.

Sędzia TK wiele uwagi poświęca też sprawom reformy Unii Europejskiej. Uważa, że Niemcy dążą do zniewolenia Polski, a debata o zmianach traktatów w UE doprowadzi do znaczących zmian, które uderzą w naszą suwerenność.

Wziął pod lupę styl Pawłowicz. "To jest kompletna wtopa"

Jednak teraz pod lupę weźmiemy jej styl. W rozmowie z Plejadą znawca mody Matěj Pakulski wylicza modowe błędy Krystyny Pawłowicz.

Pierwszy aspekt, na który Matěj Pakulski zwrócił uwagę to cieliste rajstopy połączone z sandałami. - To jest kompletna wtopa. Wygląda to naprawdę nieestetycznie - podkreślił.

Jako kolejny błąd wskazał porozciągane bluzki i bardzo głębokie dekolty. - Wymięte koszule wyglądają po prostu niechlujnie i źle opinają się na jej sylwetce - powiedział.

Znawca mody surowo ocenia też wybór dodatków. - Stylizacje są z wątpliwych materiałów. To nie jest dobra gatunkowo tkanina. Co ciekawe, Krystyna Pawłowicz lubuje się w torebkach francuskiej marki Longchamp, ale nie sprawia to, iż jej styl jest dużo bardziej paryski - przyznał.

Jak podkreślił, "fryzura nie jest zbytnio dopracowana, a oprawki od okularów również mają swoje lata".

Na co warto zwrócić uwagę? Uważam, iż stylizacje polityczki nie są eleganckie, a na tak ważnych stanowiskach trzeba wyglądać reprezentacyjnie. Posłowie i posłanki nie reprezentują tylko i wyłącznie swojego imienia i nazwiska. Reprezentują też polski naród. - przyznał.

Matěja Pakulskiego stwierdził także, że Krystyna Pawłowicz źle dobiera kolory i wzory na ubraniach. - Printy bardzo często są niedopasowane. Jaskrawe kolory nie współgrają z jej aparycją. Printy kwiatowe też są bardzo staromodne - nie nawiązują do żadnych trendów, a nawet do klasyki, której pani Pawłowicz powinna się trzymać - mówił.

W rozmowie z portalem powiedział na jakie stylizacje była posłanka powinna stawiać. -  Krystyna Pawłowicz wygląda dobrze np. w klasycznych bluzkach z nieco bardziej dopasowanym dekoltem. Stawiałbym też na eleganckie stroje. Lecz bez wątpienia tutaj moda nie jest dla niej jednym z priorytetów. A szkoda, ponieważ warto byłoby nad tym popracować - podsumowuje.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić