oprac. Alicja Nowosielska| 

Wziął ślub z nieznajomą przed kamerami. Srogo się rozczarował

140

Zgłosił się do pierwszej polskiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i po 5 latach podsumował ten telewizyjny eksperyment. Jacek Wojciechowski nie ma wątpliwości, że był to błąd.

Wziął ślub z nieznajomą przed kamerami. Srogo się rozczarował
Jacek i Natalia pobrali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" (TVN)

W najbliższy wtorek 14 grudnia widzowie TVN przekonają się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników 6.edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani programu od tygodni obstawiają, że większość telewizyjnych małżeństw nie przetrwa próby czasu.

Mają ku temu solidne podstawy. W końcu po kilku edycjach show w Polsce do dziś przetrwały tylko dwa małżeństwa. Niestety nie powiodło się choćby Jackowi Wojciechowskiemu i Natalii Kobieli, których eksperci TVN połączyli 5 lat temu.

Mężczyzna zdradził kulisy programu. Przyznał, że za całą organizację ślubu i wesela odpowiadała produkcja.

- Nie martwiłem się o nic, począwszy od przejazdu, noclegu czy wyżywienia - wyjawił Plejadzie.
Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Szybko okazało się, że to małżeństwo nie ma szans przetrwać. Jacek miał do Natalii anielską cierpliwość, ale ma dłuższą metę nie wyobrażał sobie ciągnąć relacji z kobietą, której ciągle coś się nie podobało. Po miesiącu telewizyjnego eksperymentu postanowili się rozwieść.

- Nasze drogi się rozeszły i myślę, że oboje nie czujemy potrzeby wysyłać sobie kartek na święta - dodał.

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż jest sam. Choć Jacek twierdzi, że nie żałuje udziału w programie, gdyby miał świadomość na co się pisze, to ponownie by się nie zdecydował.

- Nie zgłosiłbym się drugi raz do programu, gdyż jedno przeżycie jest wystarczające. Nie dlatego, że mam jakieś obiekcje lub złe wspomnienia, a bardziej, że już sam chce zdecydować, z kim układać życie - podsumował.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić