Za tym uśmiechem skrywał się dramat. Britney Spears wygarnęła całą prawdę. Czekała 13 lat

8

"Księżniczka popu" wystąpiła przed Sądem Najwyższym w Los Angeles. Britney Spears domaga się, aby ojciec, James "Jamie" Spears, przestał sprawować nad nią kuratelę, którą ma już od 13 lat. Jak dowodziła, została pozbawiona prywatności i prawa do podejmowania własnych decyzji.

Za tym uśmiechem skrywał się dramat. Britney Spears wygarnęła całą prawdę. Czekała 13 lat
Britney Spears od 13 lat pozostaje pod kuratelą ojca. Piosenkarce nie podoba się, co robi Jamie Spears (Getty Images, Axelle/Bauer-Griffin/Contributor)

Britney Spears złożyła zeznania przez telefon. Trwało to przez około 20 minut, a gwiazda odczytała swoje stanowisko z kartki.

Britney Spears – ubezwłasnowolnienie. Jamie Spears źle traktuje córkę?

"Księżniczka popu" relacjonowała przed sądem najwyższym, że zmaga się z ogromną samotnością. Britney Spears skarżyła się także, że Jamie Spears pozbawił ją dostępu do karty kredytowej, gotówki oraz dokumentów. Zarzuciła, że robienie krzywdy własnej córce sprawia mu przyjemność.

Britney Spears ubolewała, że nie może liczyć na wsparcie pozostałych członków rodziny. Mimo że piosenkarka weszła w nowy związek i chciałaby mieć kolejne dziecko, Jamie Spears ma zmuszać córkę do zażywania środków antykoncepcyjnych. Nie bierze jej zdania pod uwagę również w kwestii leków, które przyjmuje, w tym litu.

Czuję, że wszyscy się przeciw mnie sprzymierzyli, czuję się zastraszana, ignorowana i... sama. (…) (Jamie Spears – przyp. red.) uwielbia kontrolę, jaką mu dano, żeby krzywdzić własną córkę. Pracowałam siedem dni w tygodniu (...). Nie miałam karty kredytowej, gotówki ani paszportu. (…) – relacjonowała przed sądem Britney Spears (PAP).
Zobacz także: Zobacz też: "Framing Britney Spears" - zwiastun filmu dokumentalnego

Britney Spears poprosiła są do cofnięcie jej ojcu prawo do kurateli. Gwiazda liczy, że już wkrótce Jamie Spears przestanie sprawować władzę nad jej finansami i resztą aspektów życia.

Wszystko, czego dziś chcę, to dostać moje pieniądze i aby się to raz na zawsze skończyło – podkreśliła Britney Spears (PAP).

Kolejne przesłuchanie Britney Spears ma odbyć się 14 lipca. Jamie Spears sprawuje kuratelę nad ubezwłasnowolnioną córką od 2008 roku, gdy piosenkarka cierpiała na chorobę psychiczną oraz borykała z licznymi osobistymi problemami. Ojciec nie tylko kieruje karierą, lecz także wycenianym na 60 mln dolarów majątkiem Britney.

Autor: EKO
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić