Zabawa na całego! Marcin Hakiel pokazał zdjęcia z imprezy

166

Marcin Hakiel postanowił skorzystać z wolnego czasu i wybrał się na zagraniczne wakacje ze swoimi dziećmi. W mediach społecznościowych celebryta chętnie chwali się zdjęciami, na których widać, jak świetnie się bawi.

Zabawa na całego! Marcin Hakiel pokazał zdjęcia z imprezy
Marcin Hakiel chwali się wakacjami (Instagram)

Na początku marca rozpadło się jedno z najbardziej znanych małżeństw polskiego show-biznesu. Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wydali oświadczenie, w którym poinformowali o rozwodzie i poprosili o uszanowanie ich prywatności. Jednak porzucony tancerz sam bardzo szybko zaczął się tą prywatnością dzielić.

Marcin Hakiel bawi się na wakacjach

Początkowo Marcin Hakiel zasugerował, że to on został porzucony. Później nie tylko to potwierdził, ale dodał również, że była żona go zdradziła. W programie "Miasto kobiet" wyznał także, że nie potrafił sobie z tym poradzić psychicznie.

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był, to gdy moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię - mówił Hakiel.

Czytaj także: Ukraińcy przepraszają Polaków. Poszło o występ Ochmana na Eurowizji

Czas mija, a Marcin Hakiel nie zmienił swoich zwyczajów. Wciąż relacjonuje na Instagramie codzienne życie. Teraz pochwalił się wakacjami ze swoimi dziećmi - 13-letnim Adamem i 8-letnią Helenką. Tancerz postanowił udać się z nimi za granicę.

Marcin Hakiel pochwalił się zdjęciem, na którym widać, jak odpoczywa nad basenem. Oprócz leżakowania na plaży i odpoczywania, wybrał się także na imprezę oraz koncert, które przeciągnęły się do późnych godzin. Więcej zdjęć z jego urlopu załączamy poniżej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Krystian Ochman w podziękowaniu za pomoc śpiewa w sklepie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić