Zabójstwo młodej kobiety, influencerki. Nowe, wstrząsające fakty

126

W kwietniu niedaleko Jekaterynburga odnaleziono zwłoki 28-letniej gwiazdy Instagrama. Szybko okazało się, że sprawcą zabójstwa był jej mąż. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie tej wstrząsającej zbrodni.

Zabójstwo młodej kobiety, influencerki. Nowe, wstrząsające fakty
Zabita influencerka. (Instagram)

Kristina Zhurawlewa miała 28 lat, gdy zginęła z rąk własnego męża. Zabójca przez kilka dni trzymał w domu jej rozkładające się zwłoki.

Rodzina nie "jak z obrazka"

Teraz na jaw wychodzą kolejne wstrząsające fakty z życia małżeństwa. 33-latek stanął przed sądem, gdzie tłumaczył, że nie chciał zabić żony, ale nie mógł już opanować emocji.

Przyznaję się do winy i żałuję, ale nie chciałem jej zabić. Cały czas walczyliśmy, biła mnie, upokarzała. Po prostu nie mogłem się powstrzymać, moje nerwy nie wytrzymały, moje emocje mnie przerosły - mówił przed sądem Rosjanin.

Sekcja zwłok wykazała, że Kristina w chwili zbrodni była mocno odurzona. Jej mąż - nie. W dodatku eksperci stwierdzili, że był poczytalny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Podcinał sobie żyły, gdy żona go biła

Aby powstrzymać kłótnię, zacząłem ją dusić, co doprowadziło do jej śmierci. Często była nieszczęśliwa, obrażała mnie, poniżała mnie, biła mnie… Do czasu awantury nigdy nie powiedziałem jej złego słowa, ani nie podniosłem na nią ręki. Zachowywałem to dla siebie, milczałem, a kiedy było to zupełnie nie do zniesienia, nawet podcinałem sobie żyły. I tego dnia po prostu nie mogłem tego znieść, próbowałem ją uspokoić, ale nie udało się - tłumaczył.

Influencerka miała dziesiątki tysięcy subskrybentów. Była też odnoszącą sukcesy menedżerką.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić