Ciekawy zakaz na weselu Ibisza. Wszyscy goście musieli się podporządkować

150

Niespełna miesiąc temu Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub. Teraz wrzucili do sieci kolejną porcję zdjęć z wyjątkowej uroczystości. Przy okazji trochę powspominali i zdradzili, że goście bawili się bez telefonów.

Ciekawy zakaz na weselu Ibisza. Wszyscy goście musieli się podporządkować
Krzysztof Ibisz wspomina wesele (Instagram, Krzysztof Ibisz)

Za Krzysztofem Ibiszem już dwa rozwody. Mimo niepowodzeń miłosnych prezenter telewizyjny nie stracił nadziei na to, że może znaleźć partnerkę na resztę życia.

Ostatnio wziął ślub z młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską. Nowożeńcy przekazali wesołą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oczywiście otrzymali mnóstwo gratulacji.

Od uroczystości minął już prawie miesiąc. Mimo to echa tego wesela absolutnie nie milkną. Ostatnio na profilach Joanny i Krzysztofa pojawiły się kolejne fotki z dnia, w którym zostali małżeństwem. Postanowili również opublikować wspomnienia.

Kochani, jak zapewne wiecie kilka tygodni temu odbył się nasz Ślub. Ten dzień nie byłby tak wyjątkowy gdyby nie osoby, które bardzo zaangażowały się w nasze wydarzenie i którym chcielibyśmy serdecznie podziękować - czytamy na początku obszernego wpisu.

Kulisy wesela Ibisza i Kudzbalskiej. Zabawa bez telefonów

Okazuje się, że podczas wesela Joanny Kudzbalskiej i Krzysztofa Ibisza obowiązywał zakaz używania telefonów.

Jednak czym byłaby nawet najlepsza aranżacja bez naszych gości, którzy chcieli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dla nas dniu. Było wspaniale! Bardzo dziękujemy również za uszanowanie naszej prywatności i zabawę bez telefonów - czytamy w poście, do którego załączone zostało zdjęcie zarekwirowanych smartfonów.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić