o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Ciekawy zakaz na weselu Ibisza. Wszyscy goście musieli się podporządkować

86
Podziel się

Niespełna miesiąc temu Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub. Teraz wrzucili do sieci kolejną porcję zdjęć z wyjątkowej uroczystości. Przy okazji trochę powspominali i zdradzili, że goście bawili się bez telefonów.

Ciekawy zakaz na weselu Ibisza. Wszyscy goście musieli się podporządkować
Krzysztof Ibisz wspomina wesele (Instagram, Krzysztof Ibisz)
bEEqTKqd

Za Krzysztofem Ibiszem już dwa rozwody. Mimo niepowodzeń miłosnych prezenter telewizyjny nie stracił nadziei na to, że może znaleźć partnerkę na resztę życia.

Ostatnio wziął ślub z młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską. Nowożeńcy przekazali wesołą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oczywiście otrzymali mnóstwo gratulacji.

bEEqTKqf

Od uroczystości minął już prawie miesiąc. Mimo to echa tego wesela absolutnie nie milkną. Ostatnio na profilach Joanny i Krzysztofa pojawiły się kolejne fotki z dnia, w którym zostali małżeństwem. Postanowili również opublikować wspomnienia.

Kochani, jak zapewne wiecie kilka tygodni temu odbył się nasz Ślub. Ten dzień nie byłby tak wyjątkowy gdyby nie osoby, które bardzo zaangażowały się w nasze wydarzenie i którym chcielibyśmy serdecznie podziękować - czytamy na początku obszernego wpisu.

Kulisy wesela Ibisza i Kudzbalskiej. Zabawa bez telefonów

Okazuje się, że podczas wesela Joanny Kudzbalskiej i Krzysztofa Ibisza obowiązywał zakaz używania telefonów.

bEEqTKql
Jednak czym byłaby nawet najlepsza aranżacja bez naszych gości, którzy chcieli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dla nas dniu. Było wspaniale! Bardzo dziękujemy również za uszanowanie naszej prywatności i zabawę bez telefonów - czytamy w poście, do którego załączone zostało zdjęcie zarekwirowanych smartfonów.
bEEqTKqm
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEqTKqG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(86)
Majer
3 dni temu
Nie oceniajcie, abyście oceniani nie byli😉👊
Anonim
2 tyg. temu
Social media seriously coś tam coś tam. Czyli że szkodzą zdrowiu psychicznemu. Tymczasem Krzysiu publikuje zdjęcia na Instagramie.
Anna
2 tyg. temu
Tak duża różnica wieku jest najczęściej złym posunięciem.Ibisz odmładza się jak może,ale to w końcu stanie się śmieszne.Juz sposób zachowania Ibisza niekiedy jest sztuczny i żałosny.
bEEqTKqH
Andrea
2 tyg. temu
Dla mnie to jest chore 27lat,roznicy,
RD...
2 tyg. temu
Dwa rozwody "wzór moralności"
Tomii
2 tyg. temu
Super należy cieszyć się życiem i to jest to pozdrawiam młodą parę
AGNIECIUCHA
2 tyg. temu
Oboje są ładnymi ludźmi i dobrymi. Pracują - to ich stać na wszystko. Przecież nie kradną. Po co im tak zazdrościcie?
Senior 65+
2 tyg. temu
Ciekawe czy będzie go odwiedzała w domu starców? Bo jeśli zapisał majątek dzieciom, zamiast jej, to tylko pielęgniarka za kasę mu pomoże, bo na pewno nie dzieci. Bo dzieci czekają tylko na majątek, szybkie umieszczają rodzica w domu starców i pozbywają się momentalnie problemu. Kiedyś dzieci były inne, teraz dzieci są leniwe, wygodne, uzależnione od smartfonów, zadufane w sobie samoluby. Myślą tylko o sławie i kasie, a rodzice są tylko dla nich bankomatem i sługami. N8c więcej. Nawet podlizują sie interesowanie, że coś z tego mieć lub wyłudzić kasę, to nie że szczerej miłości. Taka prawda. Więc lepiej dla niego byłoby, gdyby jej przepisał cały majątek.
ZUZOCHA
2 tyg. temu
On za 3 lata emerytura i balkonik, a ona chce chodzić na dyskoteki:)
Dobra rada
2 tyg. temu
On jest tylko do płacenia rachunków, do łóżka będzie kto inny.
B420
2 tyg. temu
Stary dziadek już zapatrzony w siebie widzi tylko czubek własnego nosa. I tak dlugo z nia nie bedzie Pokazowka jak zwykle .To nie miłość. Zero rozumu myślenia i inteligecji muzgu nie kupi za żadne miliony i miliardy. Śmiech na sali
Ftj
2 tyg. temu
Ślub trzeci? Żenujące. Nie rozśmieszaj mnie Krzysio!
Pałalina22
2 tyg. temu
Mieli przepiękny ogród weselny. Tylko pozazdrościć. Taki romantyczny.
bEEqTKqz
Remek
2 tyg. temu
W jego wieku to remuś w majtach jest mięciutki.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić