Zapendowska wprost o Gardias. "Darcie się na siłę"

23

Elżbieta Zapendowska jest znana z tego, że nie gryzie się w język. Wiele osób zachwycało się umiejętnościami wokalnymi Doroty Gardias, ale 75-latki do tego grona zaliczyć nie możemy.

Zapendowska wprost o Gardias. "Darcie się na siłę"
Elżbieta Zapendowska ostro o Dorocie Gardias (akpa)

Dorota Gardias - w ocenie wielu osób - świetnie spisała się w "Mask Singer". Pojawiały się opinie, że jest tak dobra, jak profesjonalne wokalistki.

Poczynania w programie sprawiły, że Gardias nabrała wiatru w żagle. Postanowiła ogłosić, że rozpoczyna przygodę z muzyką i planuje wydanie własnej piosenki.

Elżbieta Zapendowska również oceniła umiejętności muzyczne Doroty Gardias. W rozmowie z Plejadą nie szczędziła jej bardzo mocnych słów.

Elżbieta Zapendowska szczerze o Dorocie Gardias

Ekspertka spostrzegła, że od razu czuć, że Gardias nie zajmuje się muzyką na co dzień.

Widać, że śpiewa to dziewczyna, która nie robi tego na co dzień, bo ma różne barwy i próbuje dostosować je do charakteru piosenki. Najbardziej mi się podobała "Szklana pogoda". Była w niej autentyczna i niesiląca się na śpiewanie rocka. Ten utwór rock'n'rollowy był bardzo nagięty pod rock'n'rolla, trochę darcie się na siłę. Trzecia piosenka było dokładnie to samo. Te miejsca, co są niby "rapowane", były najładniejsze - powiedziała Zapendowska.

Jednocześnie zaznaczyła, że pogodynka ma potencjał. Ekspertka uważa, że Gardias śpiewa "w miarę czysto, ładnie".

Zobacz także: Inflacja nadal wzrasta. Ekspert o możliwych zmianach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić