Tak mieszka Hakiel. Po rozstaniu został sam w luksusowym mieszkaniu

56

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zdecydowali się na rozwód. Para zdecydowała się rozstać po 14 latach małżeństwa. Po wyprowadzce gwiazdy "M jak miłość", tancerz został sam w luksusowym mieszkaniu. Oto, jak mieszka Marcin Hakiel.

Tak mieszka Hakiel. Po rozstaniu został sam w luksusowym mieszkaniu
Tak mieszka Marcin Hakiel. Po rozstaniu został sam w luksusowym mieszkaniu (Instagram, Marcin Hakiel)

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nie są już razem. Tancerz i aktorka postanowili ogłosić światu rozstanie. Nikt nie spodziewał się takiej decyzji po dwójce szczęśliwych i jak się wydawało, nierozłącznych ludzi. Niestety, to koniec ich miłości.

Katarzyna Cichopek po oficjalnym oświadczeniu nie komentuje rozstania z Hakielem. Mężczyzna jednak co jakiś czas odpowiada na pytania ciekawskich fanów. Niedawno na Instagramie zapytali go, czy wciąż mieszka z Cichopek. Odpowiedź była krótka i dosadna: "nie".

Aktorka "M jak miłość" wyprowadziła się z ich wspólnego, luksusowego mieszkania. Jak donosi "Pudelek", miała przeprowadzić się do apartamentu, który para jeszcze niedawno remontowała wspólnie:

Mimo wyprowadzki Kasia nadal nie ma daleko do Marcina. Hakiel pozostał w starym mieszkaniu, a Cichopek wyprowadziła się do ich nowego apartamentu. (...) Mieszkanie mieści się na tej samej ulicy co lokum, w którym mieszka Hakiel - podaje "Pudelek".

Tak mieszka Marcin Hakiel

Marcin Hakiel został sam w luksusowym mieszkaniu na Mokotowie. Wcześniej para mieszkała tam razem z dwójką dzieci. Teraz, tancerz ma całe mieszkanie dla siebie. Z pewnością będą odwiedzały go także ukochane pociechy, nad którymi na zmianę z byłą żoną będzie sprawował opiekę.

Wnętrze mieszkania, w którym mieszka Marcin Hakiel jest naprawdę luksusowe. Przestronne i jasne pomieszczenia to znak rozpoznawczy tego lokum. Salon połączony z kuchnią, a w nim duża kanapa, wielkie okna i piękny parkiet robi wrażenie. Na zdjęciach niżej, widzimy też kuchnię z połyskującymi frontami i pokoje dziecięce, w których jest dużo miejsca do zabawy.

Uwagę zwraca również łazienka. Jasne płytki i duże lustro to jej znak rozpoznawczy. Podobnie jest z balkonem, na którym można odetchnąć po całym dniu pracy. Które pomieszczenie najbardziej przypadło wam do gustu? Zdjęcia mieszkania poniżej.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić