Zarzuca mu się zdrady. Dębski: "To ja złożyłem pozew o rozwód"

10

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz przez wiele lat tworzyli parę w życiu prywatnym i zawodowym. Mają dwójkę dorosłych dzieci, wspólne muzyczne sukcesy, ale szczęśliwe małżeństwo to już przeszłość. Media obiegła wieść, że Jurksztowicz "ma dość" i rozwodzi się z Dębskim, który postanowił przedstawić swój punkt widzenia.

Zarzuca mu się zdrady. Dębski: "To ja złożyłem pozew o rozwód"
Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski czekają na rozprawę rozwodową (AKPA, )

 We wrześniu 2020 r. ukazała się ostatnia płyta Anny Jurksztowicz pt. "Jestem taka sama", która zawierała nowe kompozycje z muzyką m.in. Krzesimira Dębskiego. Jak się okazuje, małżonkowie byli już wtedy w separacji i ich związku nie da się uratować.

Niedawno w kolorowej prasie pojawiła się szokująca informacja o nadchodzącym rozwodzie znanej pary.

Rozwód z orzeczeniem o winie w przypadku nieślubnego dziecka i licznych zdrad, które nietrudno udowodnić, jest oczywisty. Ale ze względu na finanse na pewno będzie się ciągnął. A Anna, choć wygląda świetnie, jest już wykończona psychicznie – mówiła przyjaciółka piosenkarki w "Na żywo".
Zobacz także: Stara miłość nie rdzewieje. Gwiazdorskie pary po przejściach

Rozwód. Dębski tłumaczy

Przypomnijmy, że w 2012 r. prasa rozpisywała się o romansie Dębskiego z młodą wiolonczelistką i nieślubnym dziecku. Kompozytor był już wtedy dawno po ślubie z Jurksztowicz, którą poznał w połowie lat 80. i pomógł rozwinąć karierę. Piosenkarka nie ukrywała, że to ona dążyła do zalegalizowania ich związku. A po ślubie usunęła się w cień męża, by zajmować się dziećmi i pomagać mu w pracy artystycznej od strony organizacyjnej.

Po najnowszej informacji, że Jurksztowicz "ma dość" i czeka na rozwód z orzeczeniem o winie, Krzesimir Dębski zamieścił na Facebooku wymowny wpis.

Ponieważ niektóre media obiegła dzisiaj "elektryzująca" informacja jakoby moja żona złożyła pozew o rozwód z mojej winy mając mieć "rzekomo" dość jakichś moich "zachowań" chciałbym wyjaśnić, że owszem, po długim okresie faktycznej separacji w jakiej jesteśmy już od ponad 2 lat, sprawa o rozwód jest w toku – wyznał kompozytor.
Nie jest to jednak sprawa jaką wniosła moja żona, bo to ja ją złożyłem do sądu, i już tylko to wystarczy za komentarz odnośnie prawdziwości tych doniesień – dodał Dębski,

Na końcu zaapelował, by w mediach pojawiały się tylko informacje o jego działalności publicznej, a nie prywatnym życiu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Pracownicy sklepu zaatakowali inspektorów sanepidu. Rzecznik MZ: Sprawa znajdzie finał w prokuraturze
Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić