aktualizacja 

Zaskakujący zwrot ws. Barbary Kurdej-Szatan. Dostaje drugą szansę

440

Barbara Kurdej-Szatan poniosła konsekwencje wulgarnego wpisu na temat Straży Granicznej. Gwiazda nie została jednak skreślona przez wszystkich. Są tacy, którzy chcą dać jej drugą szansę.

Zaskakujący zwrot ws. Barbary Kurdej-Szatan. Dostaje drugą szansę
Barbara Kurdej-Szatan (AKPA)

O wulgarnym wpisie Barbary Kurdej-Szatan nadal jest bardzo głośno. Wszystko z uwagi na skutki, jakie wywołała jej emocjonalna reakcja na poczynania Straży Granicznej. Przypomnijmy, że funkcjonariuszy nazwała mordercami.

Gwiazda straciła pracę w TVP, a ponadto znalazła się na celowniku prokuratury. Pojawiły się też plotki, że Kurdej-Szatan nie będzie już współpracować z Play.

Kontrakt pani Kurdej-Szatan z siecią Play trwa. Spoty w ramach kampanii "Gwiazdy przeszły do Play" są nadal nagrywane zgodnie z harmonogramem i będą nagrywane przynajmniej do końca roku. Współpraca nie została zerwana - oświadczył menedżer aktorki Kuba Szwedowski, cytowany przez "Super Express".

Polsat nie skreśla Barbary Kurdej-Szatan

Szansę Barbarze Kurdej-Szatan dał również Polsat. Aktorka została zaproszona do specjalnego odcinka show "Twoja twarz brzmi znajomo".

"SE" podaje, że zostanie on wyemitowany krótko przed Bożym Narodzeniem. "Zdaje się, że to wszystko pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną Basi, która obawiała się o swoje finanse i dalszą karierę" - podkreślono.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić