Zatęsknił za życiem arystokraty? "Chciałby dogadać się z rodziną"

44

Przed księciem Harrym stoi trudne zadanie. Musi nie tylko godnie zaprezentować się na koronacji swojego ojca, lecz także naprawić stosunki z rodziną. Za jego zamierzeniami mają jednak stać nie tylko względy emocjonalne, lecz także... materialne.

Zatęsknił za życiem arystokraty? "Chciałby dogadać się z rodziną"
Książę Harry żałuje, że zdecydował się na porzucenie królewskich obowiązków? (Getty Images, 2023 Getty Images)

Światło na zamierzenia księcia Harry'ego rzucił brytyjski dziennik "The Sun". Jak twierdzi tajemniczy informator z otoczenia rodziny królewskiej, młodszy brat następcy tronu wykonuje rozpaczliwe telefony do ojca. Liczy, że jeszcze przed przyjazdem do ojczyzny zdoła dogadać się z królem Karolem.

Książę Harry żałuje, że wyjechał do Stanów Zjednoczonych?

Zgodnie z relacją informatora król Karol nie znalazł jednak czasu dla swojego młodszego syna. Monarchę do tego stopnia pochłonęły przygotowania do koronacji, że zdołał tylko raz porozmawiać z księciem Harrym.

Zdaniem informatora książę Harry nie jest tak zadowolony z życia w Stanach Zjednoczonych, jak zapewniał w licznych wywiadach. Można się więc spodziewać, że młodszy syn króla Karola tym razem spędzi w ojczyźnie więcej czasu, niż wymaga tego udział w koronacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia
Harry jest zdesperowany, by wrócić na koronację i spędzić czas z rodziną – wyjawił informator w rozmowie z "The Sun".

Jedną z kwestii, która ciąży Harry'emu, ma być problem z bezpieczeństwem. Książę pozwał nawet brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, przekonując, że odebranie mu ochrony – finansowanej w pełni przez podatników – stanowiło akt bezprawia i niesprawiedliwości.

Książę Harry nie będzie miał jednak łatwej drogi do pogodzenia się z rodziną. Bliscy nadal czują do niego głęboki żal z powodu sposobu, w jaki przedstawił ich w autobiografii "Ten drugi". Niepochlebnie wypowiadał się m.in. na temat swojej macochy, królowej Kamili, a także szwagierki, czyli Kate Middleton.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić