Zenek Martyniuk przygotowuje się do Sylwestra Marzeń. Turystka ujawniła nagranie z Zakopanego

19

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester Marzeń w Zakopanem organizowany przez TVP. Jedna z turystek zamieściła nagranie wideo z okolic sceny, na którym słychać próbę Zenka Martyniuka.

Zenek Martyniuk przygotowuje się do Sylwestra Marzeń. Turystka ujawniła nagranie z Zakopanego
Zenek Martyniuk rozgrzewał się przed Sylwestrem (TikTok)

Sylwester Marzeń jest oczkiem w głowie Jacka Kurskiego. Prezes TVP od kilku lat robi wszystko, aby ściągnąć do Zakopanego wielu znanych wykonawców. Budowa ogromnej sceny rozpoczęła się już na początku grudnia. Od wielu dni wiadomo też którzy artyści pojawią się w zimowej stolicy Polski.

Wśród artystów nie zabraknie ulubieńca prezesa TVP Zenka Martyniuka. Gwiazdor disco polo od lat pojawia się na scenie w Zakopanem, a sam Jacek Kurski nie kryje zamiłowania do znanego wokalisty. Oprócz niego wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Thomas Anders, czy Roxana Węgiel.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zenon Martyniuk poważnie traktuje swój sylwestrowy występ. Jedna z turystek przebywających w Zakopanem zamieściła na TikToku nagranie wideo, na którym widać światła ogromnej sceny i słychać popularnego Zenka śpiewającego swój hit "Przekorny los". Próba odbyła się już na dwa dni przed rozpoczęciem koncertu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zenek Martyniuk nie jest jedynym wokalistą, który ma za sobą próbę przed koncertem. Na instagramowym koncie TVP pojawiły się nagrania wideo z rozgrzewki innych wokalistów. Pomimo ogromnego doświadczenia próby nie odpuściła sobie nawet Maryla Rodowicz.

Zobacz także: Polska gotowa zapłacić 200 mln zł kary za Turów? Wiceminister znalazł winnego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić