Zmiana w "Dzień dobry TVN". Wiadomo, kto zastąpi Annę Wendzikowską

2

Anna Wendzikowska zakończyła już współpracę z ekipą programu "Dzień dobry TVN". Teraz wiadomo, kto ją zastąpi. To zadanie postanowiono powierzyć dziennikarce, która od dawna interesuje się kinem.

Zmiana w "Dzień dobry TVN". Wiadomo, kto zastąpi Annę Wendzikowską
Anna Wendzikowska (AKPA)

Anna Wendzikowska bardzo długo występowała w porannym programie stacji TVN. Była z nim związana od prawie piętnastu lat. Odpowiadała przede wszystkim za tematykę filmową. Często rozmawiała z przeróżnymi gwiazdami.

Wendzikowska nie ustrzegała się wpadek. Ostatnio szeroko komentowano jej stwierdzenie, że mężczyzna wzrostu Toma Cruise'a nie może być uznany za przystojnego.

Jakiś czas temu Anna pożegnała się z "Dzień dobry TVN". Teraz wyszło na jaw, kto przejmie jej rolę. Takie zadanie powierzono Annie Tatarskiej. Jest to dziennikarka, która od wielu lat zajmuje się tematyką filmu i kultury. Do tej pory współpracowała z różnymi rozgłośniami radiowymi, portalami czy magazynami.

Jestem niezmiernie szczęśliwa, mogąc dołączyć do tak wspaniałej ekipy, jaką jest redakcja "Dzień dobry TVN", współtworzona przez osoby, które od dawna podziwiam - podkreśliła Tatarska w rozmowie z Plejadą.

Anna Tatarska dołącza do "Dzień dobry TVN"

Anna Tatarska jest wielką pasjonatką kina. Z pewnością bardzo dobrze odnajduje się w branży filmowej. W związku z tym powinna sobie poradzić z zadaniem, jakie stawia przed nią produkcja "Dzień dobry TVN".

Filmem zajmuję się całe swoje zawodowe życie, fascynuje mnie, jak kino wchodzi w dialog z otaczającą nas rzeczywistością, to, ile można się od filmów i ich twórców nauczyć. Tymi historiami dzielę się od lat jako dziennikarka, od teraz też na ekranie - podkreśliła dziennikarka.

W programie "Dzień dobry TVN" Annie Tatarskiej towarzyszyć ma Kaja Klimek. Jest to krytyczka filmowa, popkulturowa i tłumaczka. Ma już spore doświadczenie związane z mediami - pojawia się w nich za sprawą komentowania oscarowych gal.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Zdrowy element patoli". Kultowy skecz Kabaretu Nowaki
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić