Znajoma Richardson się wygadała. Prawda o rozwodzie z Zamachowskim

39

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski w 2021 roku rozstanie. Jednak formalnie pozostawiali małżeństwem. Teraz okazało się, że dziennikarka i aktor dostali rozwód. Na łamach "Super Express" koleżanka 51-latki ujawniła szczegóły.

Znajoma Richardson się wygadała. Prawda o rozwodzie z Zamachowskim
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski (AKPA, AKPA)

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się w na początku 2021 r., po blisko 10 latach związku. Aktor został wówczas sfotografowany przez paparazzi podczas wyprowadzki z domu.

Ten czas był dla nich bardzo burzliwy, gdyż oboje nie szczędzili sobie złośliwości oraz przytyków. Tajemnicą nie jest, że kością niezgody było mieszkanie w kamienicy na warszawskim Żoliborzu. Z czasem oboje zaczęli układać sobie życie na nowo u boku nowych partnerów, ale nieśpieszno im było do rozwodu.

Nie wiem, jakie ma plany dotyczące zakończenia naszego małżeństwa - mówiła o Zbyszku Monika. - Nie dostałam pozwu. Kiedyś pewnie dojdzie do rozwodu, ale na pewno ani on, ani ja nie chcielibyśmy robić z tej smutnej procedury faktu medialnego - opowiadała pod koniec ub. roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Richardson o wyborach: "W ostatniej chwili, chociażby NA ZŁOŚĆ, pójdziemy do urn"

Niedawno relacje między byłymi partnerami uległy ociepleniu. Dziennikarka w jednym z wywiadów przyznała, że zdecydowali się zakopać topór wojenny.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozwiedli się

Teraz okazało się, że po ponad dwóch latach od rozstania Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski w końcu formalnie zakończyli swoje małżeństwo. Za pośrednictwem mediów społecznościowych 51-latka poinformowała, że nie jest już żoną aktora.

A tak wyglądamy po rozwodzie. Pozdrawiamy z sądu. Dziękuję Ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją - napisała na Instagramie i dodała zdjęcie z byłym mężem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Moniak wciąż ma ogromny sentyment do Zbyszka"

Na łamach "Super Express" koleżanka dziennikarki i założycielki szkoły językowej przyznała, że "Moniak wciąż ma ogromny sentyment do Zbyszka".

Mimo problemów przez jakie razem przechodzili, była z nim naprawdę szczęśliwa. Chociaż różnie się o nim wypowiadała, to jednak żywi do niego wielką sympatię. Może nawet jej uczucie do niego się nie wypaliło. Twierdzi, że nie chce wymazywać Zbyszka ze swojego życia i nie zamierza zrywać z nim kontaktu, choć ich drogi jako małżeństwa się rozeszły - zdradziła "Super Expressowi".

Dodajmy, że ponad 60-metrowe mieszkanie przypadło w udziale Monice. Dziennikarka wcześniej obawiała się, że aktor będzie chciał je dzielić. - Wrosłam już i bardzo wkręciłam się w mój ukochany Żoliborz. Kocham tu być - mówiła gazecie 51-latka.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić