Monika Richardson ujawnia. Takie propozycje dostaje po rozstaniu

12

Jakiś czas temu rozpadł się kolejny związek Moniki Richardson. Próby czasu nie przetrwała jej relacja z Konradem Wojterkowskim. Mężczyzna nie ukrywał, że jego perturbacje finansowe okazały się sporym problemem, co zresztą potwierdziła dziennikarka. Ujawniła też, jakie propozycje otrzymuje obecnie.

Monika Richardson ujawnia. Takie propozycje dostaje po rozstaniu
Monika Richardson (Licencjodawca, AKPA)

W życiu osobistym Moniki Richardson dochodzi do wielu zawirowań. Dziennikarka już trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Jej mężami byli Will Richardson, Jamie Malcolm, a także Zbigniew Zamachowski.

Ostatnio celebrytka spotykała się z Konradem Wojterkowskim. Niestety, również w tym przypadku relacja nie wytrzymała próby czasu. Prowadząca program "Europa da się lubić" w rozmowie z "Wprost" opowiedziała o rozpadzie tego związku. Nie ukrywała, że kłopotem były kwestie ekonomiczne.

Ja mam tzw. skomplikowaną relację z pieniędzmi. Nigdy ich tak naprawdę nie miałam dużo, a jestem praktycznie całe życie matką samotnie wychowującą dwójkę dzieci i to bez względu na aktualnego męża… Pieniądze są dla mnie częścią poczucia bezpieczeństwa, które dla każdej matki jest najważniejsze - spostrzegła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rekordowa inflacja na Węgrzech. Ostrzeżenie dla Polski? Członek RPP o danych: sam jestem zaskoczony

Ujawniła również, jak czuje się w roli singielki. - Dobrze, już dobrze. Znowu bardzo ostrożnie wypowiadam słowa, bo nie chciałabym, żeby wyszło coś w stylu "baba z wozu koniom lżej". (...) Poza tym naprawdę jesteśmy z Konradem zaprzyjaźnieni - dodała.

Bardzo dużo mi dał, myślę sobie, że karma mi go przyniosła po to, żeby wskazać mi pewne obszary mojego życia, które muszę poprawić czy zmienić. I na pewno jednym z takich obszarów są finanse - zauważyła.

Monika Richardson już dostaje propozycje matrymonialne

Prezenterka wyznała, że jest gotowa na nową miłość. - Jeśli tylko poczuję, że chcę nowego związku, nie będzie z tym żadnego problemu. To wiem na pewno. Jestem otwarta na miłość całe życie, żaden facet tego nie zmieni, żadna porażka w moim życiu tego nie odwróci - przekazała.

Gdy się rozstaliśmy, zaczęliśmy dostawać bardzo dużo wiadomości od internautów, którzy pisali, że jest im bardzo przykro, niektórzy - że płaczą. To były naprawdę dramatyczne wiadomości. Z drugiej strony zaczęłam dostawać propozycje erotyczno-matrymonialne - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić