Znajomi potwierdzają! Cichopek i Kurzajewski wykonali kolejny krok

24

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się razem na gali z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Para chętnie pozowała na ściance. Uważni obserwatorzy zwrócili natomiast uwagę na jeden szczegół.

Znajomi potwierdzają! Cichopek i Kurzajewski wykonali kolejny krok
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek (fot. AKPA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie znikają z czołówek portali plotkarskich. O parze pisze się praktycznie nieustannie od momentu, gdy celebryci oficjalnie potwierdzili, że postanowili stworzyć związek.

Cichopek i Kurzajewski mają za sobą m.in. wspólną wyprawę do Izraela. Ostatnio natomiast razem pojawili się na gali z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Kasia podczas tego wydarzenia miała na serdecznym palcu bardzo okazały pierścionek. To oczywiście nie umknęło uwadze najuważniejszych obserwatorów. Momentalnie zaczęto plotkować o... zaręczynach!

Okazuje się, że to prawda - ich znajomi w rozmowie z WP Kobieta potwierdzają, że para rzeczywiście się zaręczyła - donosi kobieta.wp.pl.

Jeżeli znajomi się nie mylą, to można ogłosić, iż zakochani celebryci postanowili wskoczyć na wyższy poziom swojej relacji. Trzeba przyznać, że do narzeczeństwa przeszli bardzo sprawnie - związek ogłosili relatywnie niedawno.

Cichopek i Kurzajewski nie szczędzą sobie komplementów

Kurzajewski udzielił wywiadu, w którym wyznał, że wielbicielem talentu Cichopek jest od dłuższego czasu. Wiernie ogląda "M jak miłość".

Oglądam od 22 lat. Pamiętam te pierwsze odcinki. (...) To jest też fantastyczne, kiedy ogląda się taką zmianę, jak Kasia dojrzewała, jak ten serial jeszcze bardziej ją uszlachetniał. To jest coś naprawdę wyjątkowego mieć ogromny honor i przyjemność być przy Kasi, kiedy wspominamy ten jej ogromny dorobek telewizyjny. To są 22 lata serialu "M jak miłość, ale to jest też całe mnóstwo projektów telewizyjnych, które Kasia ma w swoim dorobku - powiedział dziennikarz podczas rozmowy z Party.

A co na to wszystko Kasia Cichopek? Również zasypała go ciepłymi słowami, które padły w trakcie jej rozmowy z jastrzabpost.pl.

Od Maćka można się wiele uczyć. Jeszcze wiele przede mną. Ale przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł wyrazić siebie - mówiła aktorka i prezenterka w rozmowie z jastrzabpost.pl.
Zobacz także: "Nie słyszałam swojego imienia 9 lat". Iga była maltretowana przez rówieśników
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić