aktualizacja 

W poniedziałek w Biedronce się zacznie. "Limit dzienny - sześć produktów"

265

Biedronka zaprezentowała kolejne promocje. Nowa oferta będzie obowiązywać od 14 do 19 listopada. Na czym będziesz mógł zaoszczędzić? Jest szansa m.in. na tańsze produkty do prania, ale i cukierki.

W poniedziałek w Biedronce się zacznie. "Limit dzienny - sześć produktów"
Biedronka (Adobe Stock)

Biedronka regularnie wdraża nowe promocje. Najnowsze obowiązywać będą już od poniedziałku (14 listopada).

W oko rzuca się akcja, którą objęto wszystkie napoje Alpro. Teraz drugi produkt otrzymasz za... złotówkę! Warunkiem jest okazanie karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronki.

Limit dzienny - sześć produktów (maks. trzy za 1 zł) na kartę Moja Biedronka. Przy zakupie dwóch produktów (na jednym paragonie) - najtańszy produkt za 1 zł. Asortyment może się różnić w zależności od sklepu. Akcje promocyjne nie łączą się ze sobą ani z innymi akcjami (poza akcjami z voucherami). W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej akcji stosuje się akcję korzystniejszą dla uczestnika - wyjaśnia Biedronka.

Uwagę przykuwa poza tym promocja na napój gazowany Coca-Cola lub Coca-Cola Zero. Jeżeli kupisz cztery butelki 1 l, to za jedną zapłacisz tylko 3,79 zł. Mamy więc do czynienia z rabatem na poziomie 30 procent.

Biedronka rozpieszcza klientów. Co za promocje!

Od 14 do 19 listopada taniej można nabyć wszystkie cukierki na wagę. W tym przypadku wprowadzono rabat na poziomie 25 procent. Łączny limit to 2 kg dziennie na kartę Moja Biedronka.

Poza tym wdrożone zostały przeceny produktów do prania. Płyn do płukania tkanin Silan 1,5 l uzyskasz za 8,99 zł. Taka cena obowiązywać będzie pod warunkiem zakupu dwóch butelek.

Godna uwagi jest poza tym promocja na kapsułki do prania Vizir All in 1 PODS do kolorów. 50 kapsułek można uzyskać jedynie za 49,99 zł. To oznacza, że jedna kapsułka kosztuje tylko złotówkę!

Przeceniona została również szynka konserwowa Kraina Wędlin 200 g. Za ten produkt zapłacisz jedynie 3,33 zł, pod warunkiem zakupu trzech opakowań.

Zobacz także: Paraliż komunikacyjny w Atenach. Tysiące osób utknęło na lotnisku i w porcie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić