Zobaczył, w jakich warunkach mieszka Chylińska. Nie jest zachwycony

300

Agnieszka Chylińska niechętnie chwali się swoim życiem prywatnym oraz tym, jak wygląda jej dom. Od czasu do czasu wnętrza można podejrzeć na zdjęciach z Instagrama. Jonatan Kilczewski - projektant wnętrz współpracujący m.in. z Kasią Cichopek, w rozmowie z portalem ShowNews.pl powiedział co sądzi o oryginalnym wystroju.

Zobaczył, w jakich warunkach mieszka Chylińska. Nie jest zachwycony
Mieszkanie Agnieszki Chylińskiej zostało skrytykowane. (Instagram)

Agnieszka Chylińska to obecnie jedna z najbardziej cenionych polskich artystek. Gwiazda, pomimo ogromnej popularności, jest osobą dość tajemniczą. Niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego oraz dzieci. Na próżno szukać także zdjęć domu, czy też wnętrz, w których rodzina spędza czas.

Mieszkanie Agnieszki Chylińskiej

Od czasu do czasu wokalistka publikuje na Instagramie zdjęcia, na których widać elementy wystroju. Można z tego wywnioskować, że mieszkanie jest urządzone dość chaotycznie, ale przytulnie. Próżno tam szukać drogich mebli czy designerskich dodatków. Jest za dużo obrazów, obrazków świętych i kolorowych ozdób.

Teraz ten wystrój został skrytykowany przez Jonatana Kilczewskiego. Projektant wnętrz, który współpracuje m.in. z Kasią Cichopek, w rozmowie z ShowNews.pl ocenił dom wokalistki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karkołomna misja Morawieckiego. "Jak student, który chce napisać szybko pracę"

Projektant powiedział, że Chylińska jest wielką gwiazdą, ale to nie uchroni jej przed surową oceną. Kliczewskiemu bowiem nie podobały się wnętrza urządzone w dość eklektycznym stylu. Stwierdził, że "dom jest wynikową przypadku", a wiele elementów w ogóle do siebie nie pasuje.

Dobry eklektyzm we wnętrzu jest wbrew pozorom trudny do uzyskania. To wnętrze mogłoby być artystyczne, kolorowe i barwne jak Agnieszka, jednak obecnie mam wrażenie, że brakuje tam miejsca do przechowywania oraz osoby, która by podpowiedziała, jak w mądry i sensowny sposób zagospodarować tę przestrzeń - powiedział dla ShowNews.pl.
Nie chodzi mi o to, by było to kolejne wnętrze od tzw. linijki, niczym z katalogu dobrego designu, jednak dobrze zaprojektowane, pokazujące duszę osób tam mieszkających - dodawał.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić