Żona Cezarego Pazury gotuje mu w bieliźnie. Aktor pochwalił się zdjęciem

363

Cezary Pazura zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie gotującej żony. Kuchnia gwiazd jest imponująca, ale jeszcze większe wrażenie na internautach zrobił strój, w jakim gotuje Edyta Pazura.

Żona Cezarego Pazury gotuje mu w bieliźnie. Aktor pochwalił się zdjęciem
Cezary Pazura zachwala kuchnię żony na Instagramie (ONS)

Cezary i Edyta Pazurowie są małżeństwem od 11 lat. Ich związek od początku wzbudzał kontrowersje i zainteresowanie mediów, głównie z powodu różnicy wieku, która ich dzieli. Przypomnijmy, że Cezary Pazura jest starszy od swojej małżonki o 26 lat, a Edyta jest niewiele starsza od córki aktora z pierwszego małżeństwa.

Ku zaskoczeniu wielu sceptyków para od lat tworzy zgodne małżeństwo i doczekała się już trojga pociech. Pazurowie nie kryją się z publicznym okazywaniem uczuć, a aktor często komplementuje żonę w mediach społecznościowych. Tak jak np. ostatnio, kiedy pochwalił jej niedzielny obiad.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na zdjęciu partnerka aktora stoi w pięknej, białej kuchni. Jednak to nie imponujące wnętrze przykuwa uwagę, lecz stylizacja żony Cezarego Pazury. Edyta gotuje w samym body.

Lubię Jej niedzielne gotowanie! Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka. Było smacznie jak zwykle, Edytko – napisał aktor.

Pod postem posypały się komentarze: "Bardzo smaczne zdjęcie", "Piękna żona", "Piękna kuchnia i piękna kobieta", "Taka żona to skarb".

Zobacz także: Przyklejone uśmiechy Pazurów spacerują po czerwonym dywanie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić