Żona Kraśki nie wytrzymała. Pisze o "problemach i zmartwieniach"

133

O Piotrze Kraśko mówi ostatnio cała Polska. Prezenter został skazany za jazdę autem bez uprawnień. Sprawa spotkała się z krytyką ze strony opinii społecznej, po czym żona Kraśki na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz opublikowała na Instagramie osobisty wpis, w którym pisze o "problemach i zmartwieniach".

Żona Kraśki nie wytrzymała. Pisze o "problemach i zmartwieniach"
Żona Piotra Kraśki odniosła się do swoich "problemów" (Instagram)

Piotr Kraśko ostatnio podpadł opinii publicznej po tym, jak okazało się, że od lat kierował samochodem bez prawa jazdy. Prezenter wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej, a ostatecznie został skazany przez sąd. Musiał zapłacić grzywnę w wysokości 7,5 tys. zł oraz otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów na kolejny rok.

Przy okazji tego zdarzenia wyszło na jaw, że Kraśko stracił uprawnienia do prowadzenia pojazdów już w 2015 roku w wyniku znacznego przekroczenia prędkości. Po upublicznieniu sprawy dziennikarz przeprosił, ale i tak stracił sympatię wielu widzów.

Żona Kraśki o problemach

Kiedy na dziennikarza sypały się gromy w sieci, jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, zniknęła na kilka dni z mediów społecznościowych. Niedawno powróciła, publikując post dotyczący świąt Bożego Narodzenia, a we wtorek podzieliła się z fanami na Instagramie kolejną relacją ze swojego życia.

Najnowsze stories Ferenstein-Kraśko dowodzi, że celebrytka mocno przeżywa medialną burzę toczącą się wokół jej męża. Żona gwiazdy TVN pokazała nagranie z rodzinnej stadniny koni w Gałkowie. Zdecydowała się na poruszające słowa.

Tu wszystkie problemy i zmartwienia zmieniają choć trochę swoją wagę. Przykrył je obficie padający śnieg od rana - Ferenstein-Kraśko napisała na Instagramie.
Zobacz także: Najdziwniejsze wypowiedzi celebrytów w 2021roku
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić