Aneta Polak| 

Żona posła PiS-u publicznie przeprasza męża. Te słowa naprawdę padły

105

Rozmowy o polityce i wspólne pływanie w basenie Suntago — tym Marianna Schreiber zachęcała potencjalnych uczestników licytacji w celu wsparcia zbiórki WOŚP. Michała Marszała zachęciła na tyle skutecznie, że przelicytował wszystkich. Teraz Marianna Schreiber przeprasza swojego męża.

Żona posła PiS-u publicznie przeprasza męża. Te słowa naprawdę padły
Marianna Schreiber przeprasza męża (AKPA, Podlewski)

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno już jakiś czas temu, gdy wzięła udział w programie ''Top Model'' i z rozbrajającą szczerością przyznała, że zdecydowała się wystąpić w show bez wiedzy męża. Pikanterii całej sprawie dodał fakt, że wybranek początkującej fotomodelki to Łukasz Schreiber - minister z rządu PiS.

Po krótkim romansie ze światem mody, Marianna Schreiber postanowiła, że założy własną partię o znamiennej nazwie Mam Dość. Szybko okazało się, że Łukasz Schreiber również ''ma dość'' i skrupulatnie unika odpowiedzi na pytania o działalność żony.

Nie od dziś wiadomo, że Łukasz i Marianna Schreiber mają różne poglądy. Mimo to, od lat udaje im się dojść do porozumienia w domu. Czy tak będzie i tym razem? Można mieć wątpliwości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Byliśmy na premierze "Heaven In Hell". Boczarska, Susinne, Fabijański i Sawczuk o filmie

Niedawno Schreiber postanowiła wyjść z własną inicjatywą w ramach akcji dla WOŚP i wystawiła na aukcję możliwość wspólnego pływania w parku wodnym Suntago.

Cześć! Mam na imię Marianna Schreiber. Jestem założycielką partii MAM DOŚĆ 2023, która będzie brała udział w wyborach w 2023 roku. Spędź ze mną dwie godziny na basenie Suntago. Przy okazji porozmawiamy o polityce. Marianna - napisała żona ministra PiS.

Okazało się, że chętnych do pływania z Marianną Schreiber nie brakuje. Ostatecznie licytacja zakończyła się zawrotną kwotą 7150 zł. Ku zaskoczeniu wszystkich, zaciętą walkę wygrał Michał Marszał — twórca social mediów poświęconych Tygodnikowi "NIE'' i jeden z najpopularniejszych autorów memów w polskim internecie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Marianna Schreiber przeprasza męża za aukcję na rzecz WOŚP

Szybko wyszło na jaw, że akcja w ramach WOŚP była kolejną rzeczą, którą Marianna Schreiber ukryła przed swoim mężem. Czyżby polityk PiS dowiedział się z mediów, że jego żona będzie pływać z Michałem Marszałem?

Niedługo Walentynki. Z powodu wyjścia na basen z Michałem Marszałem w ramach licytacji na WOŚP pewnie ich mieć nie będę - wyznała Marianna Schreiber w relacji na Instagramie.

Gdy internauci zaczęli dopytywać o reakcję polityka Prawa i Sprawiedliwości, Marianna Schreiber stwierdziła, że lepiej, by zostawiła ten temat bez komentarza. Mimo to, kilka razy zasugerowała, że ministra mocno rozzłościło zachowanie jego żony.

Wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych kobieta postanowiła więc, że przeprosi męża za pośrednictwem Twittera.

W związku ze zbliżającym się poniedziałkowym wyjściem na basen, które wylicytował pan Marszał z Tygodnika NIE, (...) chcę przeprosić mojego męża za sprawienie mu przykrości i narażenie na przycinki internetowe samą formą, jaką wybrałam na zrealizowanie mojego pomysłu wsparcia Fundacji - czytamy na Twitterze.

Na odpowiedź Michała Marszała nie trzeba było długo czekać. W komentarzu zamieszczonym pod postem czytamy, że popularny autorów memów, by ''nie stawać na drodze miłości'', zaprasza na spotkanie także... Łukasza Schreibera.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Coś nam mówi, że do wspólnego pluskania jednak nie dojdzie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić