aktualizacja 

To się porobiło. Spójrzcie, kto wylicytował na WOŚP basen ze Schreiber

230

Kiedy wystawiamy swój czas na licytację musimy pamiętać, że każdy go może wygrać. Do tego jeśli licytacja dotyczy szlachetnego celu - ciężko jest stawiać warunki czy wycofywać się rakiem. W takiej sytuacji znalazła się Marianna Schreiber, założycielka partii "Mam Dość" i żona Łukasza Schreibera, ministra w rządzie PiS. Pływanie z nią wylicytował... autor memów!

To się porobiło. Spójrzcie, kto wylicytował na WOŚP basen ze Schreiber
Takiej wygranej w licytacji nikt się nie spodziewał! (Instagram)

Jak co roku celebryci ruszyli, żeby wspierać WOŚP. Możemy wylicytować trening z Mają Staśko, kolację ze Stuhrami czy dzień z Sandrą Kubicką. Wśród chętnych do wsparcia w ten sposób WOŚP znalazła się Marianna Schreiber. Na licytację wystawiła pływanie z nią w basenie Suntago.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marianna Schreiber założyła partię. Reakcja Kosiniaka-Kamysza
Cześć! Mam na imię Marianna Schreiber. Jestem założycielką partii MAM DOŚĆ 2023, która będzie brała udział w wyborach 2023r. Spędź ze mną dwie godziny na basenie Suntago. Przy okazji porozmawiamy o polityce. Marianna - taki opis i zdjęcie żony ministra przy basenie zachęciło 13 osób do licytacji.

Schreiber od dawna wspiera WOŚP. Na jej Instagramie można zobaczyć zdjęcie serduszka z zeszłorocznego finału. Aspirująca polityk przyznała, że wielokrotnie jak była z córką w szpitalu, to otaczały je sprzęty pokryte serduszkami orkiestry. Dlatego uznała, że będzie ją wspierać - bez względu na polityczne poglądy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wyjątkowy wywiad z Robertem Makłowiczem. Zdradził, jak uczy się języków obcych

Zaskakująca wygrana

Dla Marianny Schreiber sporym zaskoczeniem było to, że wspólne pływanie z nią wylicytował... Michał Marszał. To twórca social mediów poświęconych Tygodnikowi "NIE", a co za tym idzie - jeden z najpopularniejszych autorów memów w polskim internecie. Kwota, jaką przelał na konto WOŚP za wygraną, wyniosła 7150 zł.

Co ciekawe - Marszał również "wystawił się" na aukcję. Zwycięzcy zaoferował jeden dzień, który spędzą razem na tworzeniu memów. Obiecał, że dojedzie w ramach całej Polski. Licytacja wciąż trwa i osiągnęła już kwotę ponad 15 tys. zł.

Internauci zapragnęli, żeby wypad do Suntago połączyć z dniem robienia memów. Jednak na to ostro zareagowała sama Schreiber.

Uprzedzę pytania: nie będzie to wydarzenie miało charakteru "małego big brother’a" ;) Kilka godzin pływania i rozmowy w Suntago - zastrzegła.

Wygląda na to, że terminu wspólnej kąpieli jeszcze nie ustalili. To jednak nie przeszkodziło Marszałowi, by już zacząć tworzyć memy na ten temat...

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić