Została twarzą Shopee. Kim jest blondynka z popularnej reklamy?

Chyba wszyscy kojarzą spoty reklamowe Shopee. Czasem można odnieść wrażenie, że blondynka z tych materiałów jest w stanie wyskoczyć nawet z lodówki. Kim jest postać, która odgrywa pierwsze skrzypce w kampanii nowej marki na polskim rynku?

Została twarzą Shopee. Kim jest blondynka z popularnej reklamy?
Blondynka z reklamy Shopee (Shopee)

Shopee to konkurent AliExpress. Ta marka weszła na polski rynek we wrześniu 2021 roku. Ostatnio położono duży nacisk na materiały reklamowe, które wręcz prześladują polskich internautów.

Najnowszy spot stworzono w oparciu o popularną piosenkę dla dzieci "Baby shark". Twórcy reklamy odpowiednio zmodyfikowali słowa, ale zostawili charakterystyczną muzykę czy też choreografię.

Główne bohaterki reklamy to mama i córka. Konsumentom zamysł takiego spotu raczej nie przypadł do gustu.

Mam wrażenie, że od kilku lat ma miejsce w polskich mediach nieoficjalny konkurs na to, kto zrobi najbardziej wk***iającą reklamę. Póki co prym wiodło Media Expert, ale pojawił się poważny konkurent - czytamy w sieci.
Ta reklama mnie po prostu prześladuje. Na pewno nie kupię nic w Shopee - deklaruje inny internauta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kim jest blondynka z reklamy Shopee?

"Super Express" podaje, że blondynka z reklamy Shopee to Paulina Sobota. W mediach społecznościowych chwali się, że jest aktorką reklamową, serialową oraz dubbingową, ale też prezenterką, modelką, konferansjerką czy profesjonalną makijażystką.

Od 16. roku życia zawodowo zajmuję się makijażem i stylizacją fryzur wykonując liczne pokazy i prezentacje w całej Polsce - chwali się na swojej stronie internetowej.

Wachlarz jej zajęć jest spory, a... na tym nie koniec! Lubi też podróżować. Mimo natłoku obowiązków, znajduje czas na to, by raz po raz gdzieś wyjechać i zobaczyć różne piękne miejsca.

Póki co Sobota nie jest zbyt popularna. Jej instagramowy profil śledzi tylko nieco ponad 2,2 tys. osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ida Nowakowska o wątpliwościach w wierze
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić