Kinga Duda podjęła życiową decyzję. Plotki się nie potwierdziły. Co z karierą?

101

Kinga Duda, która skończyła studia prawnicze, dostała się na kilkumiesięczny staż w Londynie. Karierę postanowiła jednak kontynuować w Polsce.

Kinga Duda podjęła życiową decyzję. Plotki się nie potwierdziły. Co z karierą?
Kinga Duda nie wyjedzie z Polski (East News)

Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy, niedawno ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. W listopadzie 2019 r. rozpoczęła karierę prawniczki w stołecznej kancelarii Maruta Wachta. Kancelaria została najlepszą firmą prawniczą w Polsce w 2018 roku w prestiżowym konkursie "The Lawyer European Awards".

Zobacz także: Wystąpienie Kingi Dudy po ogłoszeniu sondażu IPSOS. "Nikt nie zasługuje, by być obiektem nienawiści"

Kinga Duda odbyła tam 3-miesięczny staż. Później wygrała konkurs prawniczy, w którym nagrodą był staż w kancelarii w Londynie. Wyjechała na kilka miesięcy do Wielkiej Brytanii. Wróciła niedawno, by w ostatnim dniu kampanii wyborczej stanąć u boku swojego ojca na wiecu.

Kinga Duda zmieniała zdanie. Co dalej z jej karierą?

Staż Kingi w Londynie wkrótce dobiegnie końca. I choć wcześniej pojawiały się plotki o tym, że córka prezydenta ma zamiar zostać tam na stałe, teraz okazuje się, że zmieniła plany.

Prof. Jan Tadeusz Duda, dziadek Kingi, powiedział na łamach "Super Expressu": - Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki.
Autor: KBS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić