ABA,Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Jasnowidz Jackowski ma złe wiadomości na lato 2023. Straszna przepowiednia

208

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję na lato 2023. W rozmowie z o2.pl powiedział, że trzeba być gotowym na wiele trudności. Pogoda w lato 2023 będzie bardzo kapryśna. "Grozi nam zarówno susza, jak i podtopienia" - przepowiedział. Co jeszcze zobaczył w swojej wizji przyszłości jasnowidz Jackowski? Przeczytaj całą przepowiednię.

Jasnowidz Jackowski ma złe wiadomości na lato 2023. Straszna przepowiednia
Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą pogody na lato 2023. Oto najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. (YouTube)

Krzysztof Jackowski, czyli znany jasnowidz z Człuchowa, ma regularne wizje dotyczące przyszłości. Chętnie dzieli się nimi na YouTubie lub w rozmowie z mediami. Tym razem jasnowidz mówił o przeczuciach dotyczących nadchodzącego lata. Niestety nie miał dobrych wiadomości.

Pogoda na lato 2023. Jasnowidz Jackowski miał wizję

Czy czeka nas susza lub podtopienia? - Co do lata, to powiem, że grozi nam zarówno susza, jak i podtopienia. Lato, jak powiedziałem już wcześniej, będzie bardzo kapryśne — zaznaczył jasnowidz Jackowski w rozmowie z o2.pl.

Będą dwa okresy suszy. Pomiędzy tymi okresami będą też podtopienia. Lato będzie zatem bardzo kapryśne i poczęstuje nas dwukrotną suszą, ale też bardzo mocnymi, obfitymi opadami deszczu - dodał profeta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Viki Gabor o najdziwniejszych prośbach fanów. Mówi m.in. o zaproszeniach na studniówki

Jasnowidz Jackowski jest wręcz przekonany, że aura latem będzie zmienna. - Lato będzie bardzo kapryśne. To nie znaczy oczywiście, że nie będzie miłe - podsumował najpopularniejszy polski jasnowidz.

Długoterminowa prognoza IMGW na lato 2023

Słowa Jackowskiego można zestawić choćby z eksperymentalną prognozą długoterminową temperatury i opadu, którą zaprezentował Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Z zapowiedzi ekspertów wynika, że w czerwcu temperatura przekroczy normę wieloletnią, natomiast opady będą w normie (1991-2020). W lipcu z kolei temperatura powietrza, jak i suma opadów powinny mieścić w normie. To oznacza, że Jackowski nie do końca ma rację.

W sierpniu możliwe są upały i deszcze. Taki wniosek można wysnuć na podstawie tego, że IMGW prognozuje, iż suma opadów i średnia miesięczna temperatura przekroczą normę wieloletnią. We wrześniu temperatura powietrza i suma opadów mają mieścić się w normie wieloletniej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić