aktualizacja 

Anna Dereszowska pęka z dumy. Pochwaliła się spełnieniem marzenia

19

Anna Dereszowska jest właścicielką dwóch domów na Mazurach. Aktorka jeden postanowiła wynajmować, a drugi – pozostawić na własny użytek. Wiele czasu zajęło jej doprowadzenie wymarzonego wakacyjnego gniazdka do pożądanego stanu. Teraz podzieliła się radosną nowiną.

Anna Dereszowska pęka z dumy. Pochwaliła się spełnieniem marzenia
Anna Dereszowska nie posiada się z radości. Pochwaliła się swoim fanom (AKPA, AKPA, Kurnikowski)

Anna Dereszowska to jedna z gwiazd, które pozostają w regularnym kontakcie z fanami. Aktorka nie ukrywała, że na przestrzeni ostatnich tygodni jej głowę zaprzątała przede wszystkim kwestia remontu. Marzyła o odświeżeniu tarasu w domku letniskowym. Mieści się on w miejscowości Ławki w powiecie giżyckim.

Anna Dereszowska – jak mieszka? Aktorka ma piękny dom na Mazurach

Aktorka z radością pochwaliła się, że prace nad tarasem dobiegły końca. Anna Dereszowska nie byłaby sobą, gdyby przy okazji nie zrobiła paru zdjęć, by pokazać fanom ucieleśnienie swojej wizji. Z rozbrajającą szczerością przyznała, że właśnie zrealizowała marzenie.

Nie mogę się nacieszyć, że nareszcie mamy wokół naszego mazurskiego domu taras. Wiem, że to takie przyziemne, małe marzenie, ale tak długo na to czekaliśmy – cieszyła się Anna Dereszowska na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Anna Dereszowska wytłumaczyła, dlaczego tak bardzo zależało jej właśnie na wykończeniu tarasu. Okazało się, że w lecie, o ile tylko pogoda sprzyja, życie rodzinne w domku letniskowym toczy się przede wszystkim na świeżym powietrzu. Sporą zaletą lokalizacji jest fakt, że nieopodal znajduje się las, a jego zapachy docierają również do domowników.

Pogoda nam sprzyja, więc nasze wiejskie życie toczymy głównie na zewnątrz. A o poranku – wychodząc boso przed dom i wdychając zapach lasu, który budzi się do życia, przypominam sobie, że mimo wszystkich perturbacji po drodze – spełniliśmy marzenie o naszym azylu, w którym odpoczywamy jak nigdzie indziej. Nasze kochane Mazury – podsumowała Anna Dereszowska na Instagramie.
Zobacz także: Zobacz też: Anna Dereszowska o szybkim powrocie do pracy po porodzie
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić