Bolesne wyznanie Anny Dereszowskiej. Trudne relacje z teściami

70

Anna Dereszowska jest szczęśliwą żoną i matką. Aktorka nie ukrywa jednak, że nie zawsze jej życie rodzinne wyglądało różowo. Ma m.in. spory żal do teściów za to, jak była traktowana w przeszłości. Czy relacje z rodzicami partnera uległy wreszcie poprawie?

Bolesne wyznanie Anny Dereszowskiej. Trudne relacje z teściami
Anna Dereszowska ma spory żal do teściów. Aktorka opowiedziała o skomplikowanych relacjach (AKPA, AKPA, Niemiec)

Anna Dereszowska jest w związku z Danielem Duniakiem, z którym doczekała się dwóch synów. Jednak zanim aktorka zakochała się z wzajemnością w znanym fotografie, była związana ze swoim kolegą po fachu – Piotrem Grabowskim. Ma z nim córkę Lenę.

Skomplikowane relacje w rodzinie Anny Dereszowskiej

Aktorka wyjawiła, że niejednokrotnie czuła żal do teściów. Problem pojawił się m.in. w okresie jej relacji z Piotrem Grabowskim, gdy para właśnie doczekała się córeczki. Dereszowska odnosiła wrażenie, że nie otrzymuje wystarczającej troski oraz pomocy, a także jest nieustannie krytykowana.

Kiedy pojawiła się Lena, to był taki pierwszy moment, kiedy uświadomiłam sobie brak mamy. Moja ówczesna teściowa rzadko nas odwiedzała, a gdy się już pojawiała, miałam poczucie, że wszystko robię źle przy dziecku - wyjawiła Anna Dereszowska, cytowana przez "Pomponik".
Zobacz także: Zobacz też: Anna Dereszowska o szybkim powrocie do pracy po porodzie

Kiedy Anna Dereszowska weszła w nowy związek, obawiała się, jak teściowie na nią zareagują, m.in. ze względu na córkę z poprzedniego małżeństwa. Ostatecznie mama Daniela Duniaka bardzo miło zaskoczyła aktorkę swoją postawą.

Kiedy pojechaliśmy do rodziców Daniela, miałam już córkę z poprzedniego związku i byłam ciekawa, jak zostanę przyjęta. Na szczęście trafiłam na wspaniałą teściową – cieszyła się Anna Dereszowska, której słowa przytacza "Pomponik".

Niestety, nie wszystko poszło idealnie. Anna Dereszowska poczuła, że nowy teść nie docenia wykonywanej przez nią pracy. Nie pomagały nawet zapewnienia Daniela Duniaka. Mimo wszystko Dereszowska dobrze ocenia rodziców ukochanego.

Z teściem było inaczej. Czułam, że deprecjonuje to, co robię. Choć Daniel twierdzi, że to nieprawda, teść długo miał własne wyobrażenie na temat mojej pracy, nie doceniał mnie. Ale naprawdę muszę przyznać, że trafiłam dobrze i lubię się spotykać z moimi teściami - podsumowała aktorka.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić