Porównali zegarki Lewandowskiego i Probierza. Przepaść

30

Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Ten podobnie jak kapitan kadry Robert Lewandowski praktycznie zawsze ma na ręce zegarek. Z tego powodu "Super Express" postanowił porównać ceny obu sprzętów. Jak się okazuje, mamy do czynienia z przepaścią pod względem wartości.

Porównali zegarki Lewandowskiego i Probierza. Przepaść
Na zdjęciu: Michał Probierz i Robert Lewandowski (Youtube/ŁączyNasPiłka) (PAP, Leszek Szymański)

Zarówno Paulo Sousa, jak i Fernando Santos nie będą dobrze wspominani jako selekcjonerzy reprezentacji Polski. Pierwszy z nich odszedł z uwagi na lepszą ofertę od brazylijskiego CR Flamengo. Drugiego natomiast pożegnał sam Cezary Kulesza przez słabe wyniki kadry w eliminacjach Euro 2024.

Tak samo jak po Sousie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej postawił na polskiego szkoleniowca. Wówczas kadrę objął Czesław Michniewicz, teraz wybór padł na Michała Probierza, pełniącego dotychczas funkcję trenera reprezentacji Polski U-21.

Probierz znany jest z tego, że na jego ręce praktycznie zawsze można zauważyć zegarek. Słynie z tego również kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski. Z tego powodu "Super Express" postanowił porównać wartość obu sprzętów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gol sezonu?! To co zrobił można oglądać godzinami [WIDEO]

Nowy selekcjoner Biało-Czerwonych sprawdza czas na zegarku marki Ulysse Nardin. Model Marine Regatt używany przez Probierza warty jest 50 tysięcy złotych.

Cena tego modelu wypada jednak blado przy sprzęcie, jaki na swojej ręce nosi "Lewy". Piłkarz FC Barcelony podczas ostatniego zgrupowania posiadał Patek Philippe Aquanaut Rose Gold. Jego wartość robi wrażenie, bowiem na portali chrono24 trzeba za niego zapłacić ponad 115 tysięcy dolarów. Przeliczając to na złotówki, mówimy o 480 tysiącach.

Tym samym zegarek Probierza wypada mocno blado w porównaniu do tego, w którego posiadaniu jest Lewandowski. Nawet gdyby selekcjoner posiadał dziewięć takich modeli, to i tak... nie przebiłby wartości sprzętu kapitana kadry.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić