Paulina Antoniak
Paulina Antoniak| 
aktualizacja 

Z Odry wyłowiono ciało mężczyzny

16

W sobotę 20 kwietnia około godziny 12, ratownicy WOPR otrzymali informację o dryfującym ciele na jednym z brzegów Odry w podwrocławskiej miejscowości Łany. Ciało człowieka zauważył wędkarz, po czym zawiadomił służby. Tożsamość mężczyzny nie jest na razie znana.

Z Odry wyłowiono ciało mężczyzny
Z Odry wyłowiono ciało mężczyzny. (Dolnośląskie WOPR)

W sobotę, około godziny 11:45, ratownicy WOPR otrzymali zgłoszenie o dryfującym ciele na jednym z brzegów Odry w podwrocławskiej miejscowości Łany. Zauważył je wędkarz, po czym zawiadomił służby. Na ten moment tożsamość zmarłego nie jest znana.

Ciało z rzeki wydobyli ratownicy wodni. Na miejscu pracowali prokurator oraz policja.

Na miejscu w wodzie przy konarze drzewa znajdowało się ciało około 35-letniego mężczyzny - poinformował dolnośląski oddział WOPR.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zwłoki mężczyzny w zalewie w Kamiennej Górze

Przy wyłowionym ciele nie znaleziono żadnych dokumentów, toteż jego identyfikacja jest utrudniona. Prokurator zdecydował o przekazaniu zwłok do zakładu medycyny sądowej.

Trwają czynności wyjaśniające przyczyny śmierci mężczyzny.

Wędkarz zauważył, że człowiek się unosi się na wodzie i zawiadomił policję. Ciało zostało znalezione w rzece, w okolicach ul. Królewieckiej w miejscowości Łany - przekazał komisarz Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w rozmowie z tvn24.pl.
- Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych rzeczy, które pomogłyby go zidentyfikować. Decyzją prokuratora, ciało skierowano do zakładu medycyny sądowej, w celu wyjaśnienia przyczyn śmierci - dodał komisarz.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić