Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
PSW
|

7. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wielu tego o niej nie wiedziało

8
Podziel się:

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych i jedną z najbardziej uwielbianych polskich aktorek. Zmarła 5 października 2014 roku po miesiącach walki z rakiem trzustki. Dziś mija siódma rocznica jej śmierci.

7. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wielu tego o niej nie wiedziało
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk (AKPA)

Życie Przybylskiej nieustannie przenikało się ze sportem - przede wszystkim w sferze prywatnej. W 2000 roku, po zaledwie dziewięciu miesiącach związku, poślubiła tenisistę i biznesmena - Dominika Zygrę. W lutym 2001 roku wprowadzili się do wspólnego mieszkania, a już w maju Ania wróciła do domu rodzinnego. Szybko przestało się pomiędzy nimi układać, a najbliżsi widzieli, że to związek skazany na niepowodzenie. Ostatecznie ich rozwód trwał mniej więcej tyle samo, ile małżeństwo.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk. Historia miłości

Z Jarosławem Bieniukiem aktorka poznała się jeszcze, gdy była w małżeństwie. Wówczas oczywiście daleko było im do siebie, choć menadżerka Przybylskiej przyznała, że od początku pasowali do siebie.

Ogromnie mi się podobała, nie chciałem więc, żeby stała się tylko przygodą. Imponowała mi tym, co robiła zawodowo. Ale dla mnie przez kilka lat była jak owoc zakazany. Żona kolegi. I widziałem, jak patrzy na mnie swoimi dużymi ślepiami i wyobrażałem sobie różne rzeczy - wyznał po latach piłkarz.

W ciągu półtora roku od pierwszego spotkania zostali parą i od tego czasu byli nierozłączni. Choć nigdy nie wzięli ślubu (mieli go w planach), Przybylska często wypowiadała się o Bieniuku "mój mąż". Wspólnie doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana.

Ania Przybylska przez lata poświęcała się dla Bieniuka, który prowadził karierę piłkarską i grał w różnych krajach. Przeprowadziła się nawet do Turcji, aby być blisko ukochanego. Tam Bieniuk grał dla Antalyasporu. Kiedy piłkarz przeniósł się do Widzewa Łódź, aktorka często kursowała pomiędzy Warszawą (tam pracowała), Łodzią (tam w piłkę grał Jarek) i rodzinnym Trójmiastem. Planowała na stałe przeprowadzić się do Warszawy i tam kupić mieszkanie. Była już zmęczona życiem w rozjazdach.

Córka poszła w jej ślady

W ślady znakomitej aktorki poszła jej córka - Oliwia. 19-latka coraz śmielej wkracza do świata polskiego show-biznesu. Ma już za sobą aktorski debiut, wystąpiła w sesji fotograficznej i znalazła się na okładce magazynu "Viva!". Teraz natomiast bierze udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia - przyznała w rozmowie z magazynem "Viva!".

Anna Przybylska - najpopularniejsze role

Przybylska przez wiele lat zgromadziła imponujący dorobek artystyczny. Zadebiutowała w 1997 roku w wieku 16 lat w filmie "Ciemna strona Wenus". Dużą popularność przyniosła jej rola Marylki w serialu "Złotopolscy". Z tą produkcją była związana przez 13 lat.

Aktorka zagrała też w takich filmach jak "Sezon na leszcza", "Superprodukcja", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Złoty środek", "Sęp", "Bokser", czy też w znanym serialu "Daleko od noszy". Ostatnia produkcja, w której wzięła udział, to film "Bilet na księżyc". Premiera nastąpiła zaledwie kilka miesięcy przed śmiercią Przybylskiej.

Zobacz także: Co za gol w Polsce! Można oglądać godzinami (wideo)
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Lala
8 miesięcy temu
Ten Borys nie dawał jej spać
Twój nick
8 miesięcy temu
Czemu w tej redakcji z uwielbieniem ciągacie nieboszczykow po internecie? Dajcie zmarłym spokój przynajmniej do święta zmarłych.
ola
8 miesięcy temu
To już chyba bohaterka narodowa i gwiazda skoro non stop o niej piszecie. Kiedy beatyfikacja?
J.H
8 miesięcy temu
JESZCZE TROCHĘ A OGŁOSICIE JĄ ŚWIĘTĄ.
tttttt
8 miesięcy temu
Po co informacja o rocznicy w głownych mediach, to taka zasłużona postać ? Drugorzędna aktorka zmarła na raka, jak tysiące innych ludzi w tym dniu.
pertin
8 miesięcy temu
Dla Ani wieczny szacun ,pomijajac jej mezusia
Smmmm
8 miesięcy temu
Ta jej córka jak chce zostac aktorka najpierw niech skończy jakas szkołę bo bedzie jak wieniawa musiala wszędzie pokazywać ze umie chodzić szpagatem
Maks
8 miesięcy temu
A kogo ta aktoreczka jeszcze interesuje? Jej facet i córka PRÓBUJĄ podłączyć się do jej "popularności"
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić