o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Adam Małysz pokazał, jak spędza wolne popołudnie. No i zaczęły się komentarze

31
Podziel się

Jeden z najlepszych polskich sportowców wrócił już z zagranicznych wakacji. Wolne popołudnie wykorzystał na budowę drewnianych półek. Fani Małysza od razu znaleźli kilka powodów, dla których ich ulubieniec zabrał się właśnie do takiej pracy.

Adam Małysz pokazał, jak spędza wolne popołudnie. No i zaczęły się komentarze
Adam Małysz (Instagram)
bDZVFYMl

Był uwielbiany w czasie swojej wielkiej kariery. Narty zawiesił już na kołek, ale nadal fani mają do niego sentyment. Adam Małysz ciągle jest jednym z najbardziej popularnych sportowców w kraju. Czterokrotny mistrz świata w skokach nie ucieka od kontaktu z kibicami i często odsłania na swoim Instagramie nieco prywatności.

Ostatnio Małysz pokazał fanom, jak spędza wolne popołudnie. Nie leżakował na kanapie, nie czytał książki, nie gotował, ale zabrał się za robienie drewnianych półek. "W wolnym czasie wziąłem się za porządki przydomowe" - tak skomentował zdjęcia, na których widać, że tworzy drewniane półki.

bDZVFYMn

Kibicom spodobał się taki sposób spędzania popołudnia. Od razu zaczęli również zastanawiać się, dlaczego Małysz budował półki. Trzeba przyznać, że wyobraźnia kibiców jest na wysokim poziomie. Oto najlepsze ich komentarze: "Mistrz Adam wraca do skakania robi półki na puchary", "To wygląda na własny zakład do robienia piwa lub lepiej, na bimber".

Fani oferowali również pomoc mistrzowi: "U Pana to mógłbym robić nawet i za darmo", "Panie Adamie, na przyszłość to proszę dać znać to chętnie pomogę". Z kolei fanki Małysza gratulowały jego żonie, że ma... zaradnego mężczyznę, który potrafi się odnaleźć w takich obowiązkach.

bDZVFYMt

Zdjęcia Małysza z tworzenia półek polubiło ponad 5 tysięcy osób, w tym Justyna Żyła.

Przypomnijmy, że wiślanin zakończył karierę skoczka w 2011 roku tuż po wywalczeniu brązowego medalu na MŚ w Oslo. W swojej bogatej karierze Adam Małysz wywalczył cztery kryształowe kule z triumf w Pucharze Świata, cztery tytuły mistrza świata, cztery medale olimpijskie. Jego wielka kariera zaczęła się od triumfu w Turnieju Czterech Skoczni na przełomie 2000 i 2001 roku.

Zobacz także: Przemysław Czarnek nowym ministrem sprawiedliwości? Borys Budka: "Gorzej być nie może"
bDZVFYMO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
Antypis
8 miesięcy temu
Adam ma po prostu klasę.
Adaś
8 miesięcy temu
Myślałem że nadal będzie opisywał jak cierpiał bezobjawowo na najmodniejszego wirusa...
Bolo
8 miesięcy temu
W wolne popołudnie jak Adaś będzie dłubał w nosie to też napiszcie ok?
bDZVFYMP
Ewa
8 miesięcy temu
No i moralny człowiek,to co ten kobieciarz Tajner wygadywał.na jego temat to bzdury...każdy zawsze będzie się bronił ,jaku kłody pod nogi rzucają..
Bardzo zla
8 miesięcy temu
Może i był fajny dopóki nie zaczoł gwiazdorzyc co mu się pomyliło nawet dzieciom kazał nosić maski w styd
Nick fick
8 miesięcy temu
Małysz jest dekarzem, fachowcem z praktyką i bez sportu też zarobiłby na przyzwoite życie. Propozycje pomocy są dla niego obrażliwe bo stawiają w wątpliwość jego umiejętności, szczególnie kiedy zwracają się z tą propozycją laicy, których mógłby co najwyżej zatrudnić do sprzątania na budowie.
Pablo
8 miesięcy temu
A co ma robić? Zdjęcia jak Majdan z rodzenkowa?
Remix
8 miesięcy temu
Napiszcie coś o Poli Abdul
Covid2021
8 miesięcy temu
Jeszcze niedawno nasz wielki sportowiec ale coraz większy celebryta, zachęcał wszystkich do pozostania w domu. A tu co za wtopa!!! Wy zostańcie w domu a ja sobie na wakacje zagraniczne pojadę. Jak. Był wielkim sportowcem to stał się marionetka telewizyjną. Chipokryta
Rebeliant
8 miesięcy temu
Ciekawe czy Lewandowski to potrafi
Grześ
8 miesięcy temu
No i co takiego zachowuje się jak normalny człowiek
Gosc
8 miesięcy temu
Adaś to fajny facet nie boi się żadnej pracy brawo
Adolf
8 miesięcy temu
Spoko chłopak
bDZVFYMH
zakomuny
8 miesięcy temu
w biurze pracowało się po maturze. teraz dekarz jest dyrektorem. Ale jaja ! ( i jeszcze wypowiada się o polityce. Ale jaja !)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić