aktualizacja 

Nic do ukrycia. Powiedział, jaki ma majątek

35

Tomasz Adamek był w poniedziałek gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski". Wśród wielu wątków pojawił się też ten dotyczący majątku. Pięściarz nie miał nic do ukrycia.

Nic do ukrycia. Powiedział, jaki ma majątek
Na zdjęciu: Tomasz Adamek (YouTube, WojewódzkiKędzierski)

Nadchodzący pojedynek pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Mamedem Chalidowem zapowiada się na główną atrakcję gali XTB KSW Epic. Wkrótce te dwie ikony sportu zmierzą się ze sobą w oktagonie (choć w formule bokserskiej), a w ostatnim czasie intensywnie promują swoje starcie w mediach. W poniedziałek byli gośćmi w programie "WojewódzkiKędzierski", gdzie poruszony został nie tylko temat samego pojedynku, ale też m.in. kwestia majątku zawodników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: zjawiskowa bramka w meczu kobiet. Co za "piętka"!

Prowadzący zacytowali Adamkowi słowa, które niedawno wygłosił Dariusz Michalczewski. Ten stwierdził, że Adamek potrzebuje kasy i dlatego wychodzi do klatki z Mamedem Chalidowem.

Po tych wszystkich słowach zadzwoniłem do Darka: "Darek, co Ty?", a on: "Nie, nie, dołożyli do mojej wypowiedzi". Ja mówię: "Ty, Darek, ja nie muszę walczyć, ja tam pieniędzy nie potraciłem" - przyznał były mistrz świata.

Nie jest tajemnicą, że Adamek ma w Stanach Zjednoczonych kilka mieszkań i żyje z ich wynajmu. Teraz wydało się natomiast, ile ich jest dokładnie. Kiedy Wojewódzki przypomniał, że pięściarz dysponuje dziewięcioma nieruchomościami, Adamek szybko go sprostował:

Mam 12 w Stanach.
To nawet ja tylu nie mam... w Stanach - odpowiedział humorystycznie prowadzący.

Adamek od wielu lat mieszka w Nowym Jorku i nic nie wskazuje na to, aby kiedyś wrócił do Polski. Jego żona pracuje tam w szpitalu, ma też dwie córki, a także doczekał się już wnuczki. To wszystko sprawiło, że na stałe związał się ze Stanami.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić