aktualizacja 

Adamek zakpił z Popka

98

Jeszcze nie ma potwierdzenia ich bezpośredniej walki, ale już iskrzy między Tomaszem Adamkiem i Popkiem. Bokser nie hamował się, gdy został zapytany o ewentualne starcie z raperem. Było ostro, a jego słowa cytuje "Super Express".

Adamek zakpił z Popka
Popek i Adamek - face to face (Twitter)

W piątek odbędzie się 9. edycja gali GROMDA, czyli walki na gołe pięści. W internecie opinia publiczna bardziej żyje jednak tym, co może wydarzyć się na kolejnej, jubileuszowej 10. edycji.

Realne jest bowiem hitowe starcie Tomasza Adamka z Pawłem Mikołajuwem, znanym bardziej jako Popek. Ich bezpośredniego starcia nie wykluczył bowiem szef GROMDA Mariusz Grabowski, a przed 9. edycją gali panowie odbyli nawet pierwsze face to face, na którym nie zabrakło groźnych spojrzeń i przepychanek.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kibice Adamka i Popka już teraz nie mogą się doczekać ich ewentualnej konfrontacji w walce na gołe pięści. Wielu fanów liczy na bardzo zacięty pojedynek, który rozgrzeje publikę do czerwoności.

Nieco inne zdanie w tym temacie ma sam Tomaszek Adamek. Legendarny bokser nie zostawił suchej nitki na Popku. Jego zdaniem ewentualna bezpośrednia walka potrwałaby bardzo krótko.

Nie no, nawet tak nie żartujmy, co ja miałbym robić z Popkiem w ringu? Przecież to dwa strzały, lewy, prawy i Popek zjeżdża jak bolid do boksu. Ale nie ukrywam, że jest propozycja od szefa Gromdy - podkreślił Tomaszek Adamek dla "Super Expressu".

W dalszej części wywiadu Adamek przyznał, że bardziej interesowałoby go zakończenie kariery w tradycyjnym ringu. Zadeklarował, że jesienią kibice zobaczą go podczas walki z zagranicznym rywalem. A czy wcześniej dojdzie do starcia z Popkiem? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musimy trochę poczekać.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić