Popularny raper wkracza do MMA. Zawalczy w Prime Show

10
Podziel się:

Chorwacko-polski raper wkracza do świata MMA. Popularny "Red" został rywalem Ochroniarza Oszusta z Tindera na gali PRIME 2: Kosmos.

Popularny raper wkracza do MMA. Zawalczy w Prime Show
Popularny raper wkracza do MMA. Zawalczy w Prime Show (YouTube)

Ernest Ivanda znany jest przede wszystkim z występów w polskim zespole hip-hopowym Obóz TA, który współtworzył w latach 1997-2005. Oprócz muzyki, jego wielką pasją są także sporty walki, w tym przede wszystkim MMA.

Były prezenter telewizyjny związany z telewizjami MTV Polska i Polsat już trzy lata temu zdradził, że współwłaściciel KSW Maciej Kawulski jest jego przyjacielem i od jakiegoś czasu rozmawia z nim na temat pojedynku z gatunku "freak fight", który miałby się odbyć na gali polskiej federacji MMA.

Rok temu głośno było także o tym, że "Red" chce walczyć na gali FAME MMA. Jego przeciwnikiem miał być być hip-hopowy producent L-Pro, jednak ostatecznie do pojedynku nie doszło.

Do oktagonu raper wejdzie dopiero 9 lipca. "Red" został rywalem Ochroniarza Oszusta z Tindera na gali PRIME 2: Kosmos. Starcie to zostało już oficjalnie potwierdzone przez freakową federację.

Red, raper, producent oraz król Bałkanów wchodzi do gry na PRIME 2. To właśnie on podejmie w klatce popularnego Ochroniarza z Tindera. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? - czytamy na oficjalnym profilu na Facebooku.

Kto zawalczy na gali?

Gala PRIME 2: Kosmos odbędzie się w Gdyni. Podczas wydarzenia zawalczą między innymi Norman Parke, Marcin Wrzosek, Paweł Tyburski, Jaś Kapela czy Adam Soroko, który ostatnio nie pojawił się na swojej walce z Stiflerem.

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz "Szuli" Szulakowski

Bombardier vs Stifler

Marcin Wrzosek vs TBA

Paweł Tyburski vs Adam Soroko

Dominika Rybak vs TBA

Jaś Kapela vs TBA

Maciej Rataj vs Dzik 

Mateusz "Milu" Mil vs Mikołaj Jędruszczak

Piotr Kaluski vs Ernest "RED" Ivanda

Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić