Agata Sieramska i Marina Szczęsna na trybunach. Nie dało się ich nie zauważyć

8

Juventus pokonał Torino w derbach Turynu, a jedną z bramek zdobył Arkadiusz Milik. Czyste konto zachował zaś Wojciech Szczęsny. Zachwycone tym faktem były ich ukochane, które oklaskiwały ich z trybun.

Agata Sieramska i Marina Łuczenko-Szczęsna (Instagram)

To nie był łatwy mecz dla Juventusu. Stara Dama była co prawda faworytem w starciu z Torino, ale pierwsza połowa, w której nie padła żadna bramka, była bardzo trudna dla obu ekip.

Na początku drugiej połowy na boisku pojawił się Arkadiusz Milik. Minutę później Federico Gatti otworzył wynik, a 15 minut później do bramki rywali trafił wspomniany Arkadiusz Milik.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0. To oznaczało, że czyste konto zachował Wojciech Szczęsny. Punkty do ligowej tabeli też są niezwykle cenne, bo Juventus goni Inter Mediolan oraz AC Milan, a także stara się nie pozwolić uciec SSC Napoli i Fiorentinie.

Na trybunach nie mogło zabraknąć najbliższych osób dla piłkarzy. Swojego męża dopingowała Marina Łuczenko-Szczęsna, a towarzyszyła jej Agata Sieramska, która jest partnerką Arkadiusza Milika. Obie panie świetnie się bawiły. Nagrały Tik-Toka, ale także uwieczniły kilka ważnych dla siebie momentów na Insta-Stories.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Kim są partnerki Szczęsnego i Milika? Marina Łuczenko-Szczęsna to przede wszystkim piosenkarka. Wspólnie z piłkarzem ma synka, Liama. Natomiast Agata Sieramska jest fit-influencerką, która zachęca do zdrowego trybu życia, ćwiczeń i dobrej diety. Obie panie spotykają się właśnie podczas występów swoich partnerów.