Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z budowy domu. Zaczyna wyglądać imponująco

28

Przez lata była pierwszą rakietą polskiego tenisa. Po zakończeniu zawodowej kariery ma czas między innymi na doglądanie budowy nowego domu.

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z budowy domu. Zaczyna wyglądać imponująco
Agnieszka Radwańska na budowie domu (Instagram, Instagram)

Agnieszka Radwańska postanowiła zakończyć bogatą w sukcesy karierę w 2018 roku. Finalistka Wimbledonu, zwyciężczyni 20 turniejów WTA osiadła w Polsce po intensywnym sportowym czasie, w którym tylko pomieszkiwała w kraju, a przez większą część roku podróżowała po świecie.

Była tenisistka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z budowy nowego domu. Na prace wykończeniowe i możliwość wprowadzenia się będzie musiała jeszcze poczekać, ale już teraz nieruchomość nabiera imponujących kształtów. Widać, że będzie ona robić wrażenie przestronnością, a otoczenie zapewni rodzinie idealne warunki do relaksu.

32-letnia Radwańska na chwilę zdjęła kask z różowej czapki i aż złapała się za głowę. "Tyle rzeczy, że nie wiadomo, które wybrać" - przekazała w opisie zdjęcia z poniedziałkowej inspekcji. Była tenisistka zamierza wprowadzić się do domu z mężem i urodzonym w 2020 roku synkiem. Aktualnie mieszka ona w luksusowym apartamencie w Warszawie.

Zdjęcie polubiła między innymi Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka MMA, która postanowiła kontynuować przygodę w sportach walki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić