aktualizacja 

Agnieszka Radwańska zdradza ważny szczegół. Dotyczy jej syna

2

Agnieszka Radwańska jest jedną z najlepszych zawodniczek w historii polskiego tenisa. Obecnie jej oczkiem w głowie jest syn Kuba. Kim zostanie w przyszłości? W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że ma plan na jego przyszłość.

Agnieszka Radwańska zdradza ważny szczegół. Dotyczy jej syna
Agnieszka Radwańska zdradza ważny szczegół. Dotyczy jej syna (Licencjodawca, Filip Radwanski)

W 2020 roku na świat przyszedł syn pary, Kuba. Chłopiec już teraz często towarzyszy mamie podczas tenisowych treningów. Czy złapie bakcyla i podobnie jak mama od najmłodszych lat będzie trenował tenis? Radwańska nie ukrywa, że chciałaby, aby jej pociecha poszła tą drogą.

Jest absolutnie za wcześnie, żeby o tym rozmawiać. Chciałabym, żeby grał. Ma już swoją rakietę, aczkolwiek na razie bardziej ją gryzie niż nią gra. Jeszcze musimy poczekać dopóki normalnie ją weźmie i odbije piłkę - powiedziała Radwańska w rozmowie z "Super Expressem".

Mimo iż Radwańska oficjalnie zakończyła karierę, to ciągnie wilka do lasu. Powróciła do amatorskiej gry i współpracuje z Polskim Związkiem Tenisowym.

Zawsze wszystko będzie łączyć się z tenisem, bo to całe moje życie i nie wyobrażam sobie iść w innym kierunku. Między innymi granie legend – trochę za wcześnie, żeby o tym mówić, ale mam kolejne zaproszenia na takie turnieje, które będą mieć miejsce w tym roku - dodała była znakomita tenisistka.

Ogromne pieniądze na korcie

Agnieszka Radwańska na korcie tenisowym zarobiła ponad 20 milionów dolarów (ponad 92 miliony złotych). Najwyżej w rankingu WTA była na 2. miejscu. Do 2018 roku wygrała ponad 20 turniejów w grze pojedynczej.

Agnieszka Radwańska nigdy nie wygrała jednak turnieju wielkiego szlema, choć awansowała między innymi do finału Wimbledonu.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić