aktualizacja 

Denis Załęcki kontuzjowany. Co z hitową walką w High League?

9

Kibice MMA ciekawi są, jak w swojej drugiej w karierze walce MMA spisze się Artur Szpilka. Rywalem znanego pięściarza z Wieliczki będzie gwiazda federacji High League, Denis "Bad Boy" Załęcki. Jak się okazuje, ten drugi doznał kontuzji więzadła. Jego trener zabrał głos w tej sprawie.

Denis Załęcki kontuzjowany. Co z hitową walką w High League?
Denis Załęcki kontuzjowany. Co z hitową walką w HIGH League? (YouTube)

Artur Szpilka zmierzy się we wrześniu z Denisem Załęckim na gali High League 4. Środowisko MMA nie spodziewało się takiego pojedynku, ale wszyscy są niezwykle ciekawi tego starcia. Pomiędzy nimi nie ma złej krwi, bowiem znają się i utrzymują koleżeńskie stosunki.

Jak się okazuje, Denis Załęcki doznał kontuzji podczas treningu w Akademii Sportów Walki Wilanów. Trener zawodnika Mirosław Okniński skomentował całą sytuację w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Denis naderwał więzadła krzyżowe i teraz była możliwość operacji. Stwierdził, że nie będzie operować. Lekarze powiedzieli, że może to rehabilitacją zaleczyć, więc skupia się na rehabilitacji - komentuje Okniński.

Jak dodał szkoleniowiec, te więzadła są częściowo zerwane, częściowo naderwane, ale oglądał je lekarz i powiedział, że nie jest źle. "Denis powiedział, że chce walczyć. Takiej okazji nie zmarnuje i mówił, że bez ręki, bez nogi, ale wyjdzie i będzie walczył ze Szpilką" - przyznaje Okniński.

Kto zawalczy na High League 4?

W walce wieczoru High League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia "Natsu" Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków we freakfightach. Amadeusz Roślik zmierzy się bowiem z Pawłem Bombą.

Aktualna karta walk:Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski

Artur "Szpila" Szpilka vs Denis "Bad Boy" Załęcki

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs TBA - o pas mistrzowski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Paweł "Scarface" Bomba

Jakub Nowaczkiewicz vs TBA

Jakub "Holak" Krawczyk-Holak vs Jakub "Kubx" Świtała

Jose "Josef Bratan" Simao vs Krystian "Macias" Maciaszczyk - K-1 w małych rękawicach

Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić