Ale wyczyn! Tomasz Karolak zaskoczył wszystkich

188

Choć ma 49 lat, to jednak wiek jest dla niego jedynie liczbą. Tomasz Karolak pokazał, że ma świetną kondycję i stać go na bardzo wiele. Właśnie przebiegł triathlon, który wielu rozłożyłby na łopatki.

Ale wyczyn! Tomasz Karolak zaskoczył wszystkich
Tomasz Karolak pokazał formę! (East News)

Na początek trzeba było przepłynąć niecały kilometr. Karolakowi udało się zrobić to w określonym czasie, aby nie zostać zdyskwalifikowanym. Jak widać po minie aktora - woda ciepła nie była!

Następnie, po pływaniu, Tomasz Karolak podbiegł do rowerów. Przebrał się, włożył buty i ruszył w trasę, której meta znajdowała się 20 km dalej. To drugi etap triathlonu Enea Ironman.

I tutaj Tomasz Karolak poradził sobie wyśmienicie! Ukończył trasę, dzięki czemu mógł kontynuować triathlon.

Po przejażdżce Karolak ruszył do biegu. Z nieba kropiło, a aktor był już mocno zmęczony. Nie poddał się jednak i dokończył bieg.

Tomasz Karolak poradził sobie świetnie, a udział w triathlonie potraktował z ogromnym dystansem. Cały czas śmiał się i dobrze bawił. Jak widać, sportowa aktywność to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu!

Zobacz także: Michał Mieszko Gogol po Superpucharze Polski. "ZAKSA broniła fantastycznie. W tej chwili są bardzo dobrze przygotowani"
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić