Wróć na
NM
|

Ale wyczyn! Tomasz Karolak zaskoczył wszystkich

162
Podziel się

Choć ma 49 lat, to jednak wiek jest dla niego jedynie liczbą. Tomasz Karolak pokazał, że ma świetną kondycję i stać go na bardzo wiele. Właśnie przebiegł triathlon, który wielu rozłożyłby na łopatki.

Ale wyczyn! Tomasz Karolak zaskoczył wszystkich
Tomasz Karolak pokazał formę! (East News)
bDaoPDVh

Na początek trzeba było przepłynąć niecały kilometr. Karolakowi udało się zrobić to w określonym czasie, aby nie zostać zdyskwalifikowanym. Jak widać po minie aktora - woda ciepła nie była!

bDaoPDVj

Następnie, po pływaniu, Tomasz Karolak podbiegł do rowerów. Przebrał się, włożył buty i ruszył w trasę, której meta znajdowała się 20 km dalej. To drugi etap triathlonu Enea Ironman.

I tutaj Tomasz Karolak poradził sobie wyśmienicie! Ukończył trasę, dzięki czemu mógł kontynuować triathlon.

bDaoPDVp

Po przejażdżce Karolak ruszył do biegu. Z nieba kropiło, a aktor był już mocno zmęczony. Nie poddał się jednak i dokończył bieg.

bDaoPDVq

Tomasz Karolak poradził sobie świetnie, a udział w triathlonie potraktował z ogromnym dystansem. Cały czas śmiał się i dobrze bawił. Jak widać, sportowa aktywność to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu!

Michał Mieszko Gogol po Superpucharze Polski. "ZAKSA broniła fantastycznie. W tej chwili są bardzo dobrze przygotowani"

bDaoPDVK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(162)
Sokrates
3 tyg. temu
Jeśli pokonał 20 km w 15 minut to musiał jechać z prędkością 80 km/h a to nie możliwe!
SAD
3 tyg. temu
Trasę 20 KM pokonał w mniej niż 15 minut? :) To jechał z prędkością ponad 80 km/h? Poza tym do etapów pływania i jazdy na rowerze były podane odległość i czas. Dlaczego nie ma tej informacji przy odcinku biegowym? Poziom redaktorski na o2 przebija poziom szkoły podstawowej.
Wąski
3 tyg. temu
Panie Tomku szacun. 20km na rowerze w 15 minut co daje średnią prędkość na trasie 80km/h. I tutaj gratulacje dla dziennikarzy oraz pytanie do czytających: jakim autem poruszał się Pan Tomasz?
bDaoPDVL
irek
3 tyg. temu
Karolak na okrągło. IKEA teraz triathlon. Brakuje mi informacji co Karolak jadł na śniadanie, co będzie jadł na obiad i kolację?
Mechanoff
3 tyg. temu
Jaki "Ironman"? 20 km na rowerze to jest Triathlon sprinterski, ale wtedy nie pływa się "niecały kilometr" tylko 750 m. Niecały kilometr (konkretnie 0,95 km) to jest 1/4 Ironman ale wtedy 45 km na rowerze, a Ironman to 3,8 km pływania / 180 km jazdy rowerem i pełny maraton. BTW faktycznie wyrobił średnią 80 km/h na rowerze? Taki grubasek a tu proszę, zwykle w profesjonalnych zawodach, najlepsi mają czasy 27-29 minut a tu gostek 15 minut. No rekord świata po prostu. A może raczej rekord dennego dziennikarstwa
Najnowsze komentarze (162)
abcd
2 tyg. temu
Droga Redakcjo! "Właśnie przebiegł triathlon"??? Kto wypisyje takie pierdoły????
Ultraman 515
2 tyg. temu
Pan Tomek startuje w na dystansach 1/4 IM tak więc to żaden news Plus za 1. Nie startował na rowerze triatlonowym 2. Dystans do siebie, wystąpił w stroju na krótkie dystanse.Co prawda zareklamował sprzedawcę w rowerów Airbaike
szacun
3 tyg. temu
i nie nakłada żadnej maski w sklepie
gość 12
3 tyg. temu
Brawo Panie Tomaszu, obalił Pan mit tłustego Boskiego. Jest Pan świetnym aktorem, pozdrawiam.
Fakty
3 tyg. temu
Myślałem, że pieniądze ludziom podawał. Oj ja naiwny 🤣
Payken
3 tyg. temu
Czemu on biegł w czepku? xD
pantera
3 tyg. temu
super. gratulacje
robin
3 tyg. temu
No i gratuluję i szczerze się ciesze, że normlani mężczyźnie z poczuciem honoru i godności, idą po sukcesy. Bardzo Pana cenię, za ten incydent antymaseczkowy. Na pohybel niewolnikom w maskach !!!!
bDaoPDVD
Maniek
3 tyg. temu
Co to za triathlon 1km pływania,20km roweru???
messajach
3 tyg. temu
Przebiegł cały? Po wodzie też biegł?
Marek
3 tyg. temu
Karolak juz pokazal ,,osiagniecie,, w Ikei,,zero a nie celebryta
A.s
3 tyg. temu
już myślałem że wszedł do sklepu bez maseczki, to byłby szacun, a triathlon to każdy normalny sprawny człowiek powinien ukonczyc w czasie
Iron Maiden !
3 tyg. temu
Czepiacie się.... może jechał rowerem elektrycznym :)
no i co
3 tyg. temu
Super, ale przez maseczkę i tak go nie szanuję, jak on mnie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić