VDB| 
aktualizacja 

Amerykański gwiazdor przyłapany na zdradzie. Żona celowała do niego z broni

7

Ostatnie miesiące nie należą do gwiazdora futbolu amerykańskiego Earla Thomasa. Były zwycięzca Super Bowl najpierw został zwolniony ze swojego klubu, a następnie został przyłapany przez żonę na zdradzie. Teraz zawodnik ma zarówno problemy w karierze, jak i życiu osobistym.

Amerykański gwiazdor przyłapany na zdradzie. Żona celowała do niego z broni
Earl Thomas i Nina Thomas (Instagram.com)

Earl Thomas w minionych sezonach uchodził za czołowego defensora NFL. Jednak w krótką chwilę zaprzepaścił zarówno swoją karierę sportową, jak i szczęśliwe życie rodzinne. Wszystko jednak zaczęło się psuć w momencie kiedy futbolista dopuścił się zdrady swojej żony.

Nina Thomas, która podejrzewała swojego męża, w maju 2020 roku postanowiła go śledzić. Jak się okazało, miała słuszność. Przyłapała swojego męża nagiego w łóżku z jego bratem oraz dwiema kobietami. Wtedy zaczął się prawdziwy dramat.

Wściekła kobieta wyciągnęła broń i zaczęła celować do swojego męża. Następnie pomiędzy parą wywiązała się szamotanina, w której gwiazdor NFL został ranny od uderzenia bronią. Ostatecznie Nina Thomas została aresztowana, ale mąż nie wniósł oskarżenia i została wypuszczona na wolność.

Stresująca sytuacja i komplikacje rodzinne źle wpłynęły na karierę sportową zawodnika. Kolejne miesiące były dla Earla Thomasa bardzo trudne, aż w sierpniu doszło do bójki pomiędzy nim a kolegami z drużyny. Ostatecznie klub Baltimore Ravens zdecydował się go zwolnić z kontraktu i od tamtego czasu jest bezrobotny.

Po stracie etatu w klubie zawodnik wziął się za ratowanie małżeństwa. Wtedy w mediach społecznościowych zaczął umieszczać zdjęcia ze swoją żoną, które opatrywał ckliwymi opisami.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Normalnie się nie uśmiecham, jednak ona sprawia, że to robię. Przy niej czuję się jak w niebie - pisał w mediach społecznościowych Earl Thomas.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Życzę wszystkiego najlepszego kobiecie, z którą mogę porozmawiać w środku nocy... która zaakceptowała to kim jestem i pomogła mi się rozwijać na wiele sposobów. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to co dla Ciebie zaplanowałem... 31 będzie Twoim najlepszym rokiem... Kocham Cię Żono - pisał kilka tygodni temu zawodnik NFL

Jednak jak się okazuje, nagły przypływ miłości nie zdał się na zbyt wiele. Nina Thomas ostatecznie nie zaufała mężowi, a w szczególności nie dała wiary jego przemianie co do wstrzymania się od zdrad. Kobieta w odpowiedzi na romantyczne wpisy swojego męża poinformowała, że złożyła papiery rozwodowe, które niedługo powinny trafić do jej byłego partnera. Tak zakończyła się wielka przemiana amerykańskiego futbolisty.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: nożyce, poprzeczka, a potem... coś niewiarygodnego! To może być bramka roku
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić