MF| 

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Laurą. Miała ważną wiadomość

11

Czarno-białe zdjęcie i hashtagi #challengeaccepted oraz #womensupportingwomen. Tak w skrócie przedstawia się akcja, w którą angażują się kobiety z całego świata.

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Laurą. Miała ważną wiadomość
Anna Lewandowska wzięła udział w wyzwaniu "Kobiety wspierają kobiety" (Instagram @annalewandowskahpba)

Wyzwanie pod hasłem "Kobiety wspierają kobiety" od kilku dni robi furorę w mediach społecznościowych. Akcja ma na celu m.in. wzmacnianie pozycji kobiet, promowanie kobiecej solidarności. 

Rozgłos nadały jej gwiazdy Hollywood, modelki, piosenkarki - m.in. Cindy Crawford, Eva Longoria, Jennifer Aniston, Melanie Griffith czy Jennifer Lopez. "Gdy kobiety wzajemnie się wspierają, dzieją się niesamowite rzeczy" - to słowa Jennifer Lopez.

Co należy zrobić? W odpowiedzi na nominację zamieścić czarno-białe zdjęcie na Instagramie, opatrzyć je hashtagami #challengeaccepted oraz #womensupportingwomen. I oczywiście rzucić wyzwanie kolejnym paniom.

Zobacz także: Anna Lewandowska wydała książkę Heathy Sweets. Nam opowiada o pisaniu w ciąży i ulubionych deserach Roberta i Klary

W czwartek do akcji dołączyła Anna Lewandowska. Otrzymała nominację m.in. od Małgorzaty Kożuchowskiej. Sama z kolei nominowała kilka osób - m.in. piosenkarkę Marinę Łuczenko-Szczęsną, Katrin Kargbo (wielokrotną mistrzynię karate), aktorki Annę Dereszowską i Zofię Zborowską oraz stylistkę Zofię Ślotałę. 

Dziękuję silnym, uśmiechniętym, ciężko pracującym, opiekuńczym i inspirującym kobietom - napisała na Instagramie Lewandowska.

Na zdjęciu żona Roberta Lewandowskiego pozuje z maleńką Laurą. Druga córka Lewandowskich przyszła na świat 6 maja 2020 r.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić