Wróć na
MF
|

Anna Lewandowska ma powody do świętowania. "Wszystkie Anie ściskam imieninowo"

1
Podziel się

26 lipca przypadają imieniny Anny. Żona Roberta Lewandowskiego złożyła życzenia wszystkim imienniczkom i pokazała, jak spędza niedzielę.

Anna Lewandowska ma powody do świętowania. "Wszystkie Anie ściskam imieninowo"
(ONS.pl)
bCOoOfLp

"Niedzielny nastrój. Laura śpi. Klara biega" - napisała Anna Lewandowska obok zdjęcia zamieszczonego w mediach społecznościowych.

Dla trenerki personalnej 26 lipca to szczególny dzień. W niedzielę przypadają bowiem imieniny Anny - te uznawane za najpopularniejsze (osoby o tym imieniu mają w ciągu roku kilka okazji do świętowania imienin).

"Wszystkie Anie, ściskam Was imieninowo" - dodała Lewandowska.

bCOoOfLr

Na reakcję internautek długo nie musiała czekać. Natychmiast pojawiły się wpisy z życzeniami dla Lewandowskiej. "Imieninowe Wszystkiego Najlepszego!" - napisała Agata Rubik, modelka, żona Piotra Rubika.

Czytaj też:

Anna Lewandowska od 2013 r. jest żoną Roberta Lewandowskiego - kapitana reprezentacji Polski, na co dzień piłkarza Bayernu Monachium. Urodziła dwie córki - w 2017 r. Klarę, zaś 6 maja 2020 r. Laurę.

bCOoOfLx

Choć od narodzin Laury minęły niespełna trzy miesiące, Anna Lewandowska bardzo szybko powróciła do aktywności fizycznej. Motywuje do ćwiczeń, prowadzi treningi na żywo (dwukrotnie wziął w nich udział Robert Lewandowski). Pochwaliła się także powrotem do biegania - w sobotę przebiegła 5 kilometrów, wplatając w to minutowe przerwy na marsz.

bCOoOfLS
Źródło:
WP SportoweFakty
KOMENTARZE
(1)
Sołsłit
2 tyg. temu
A jutro pokaże jak spędza poniedziałek...
Najnowsze komentarze (1)
Sołsłit
2 tyg. temu
A jutro pokaże jak spędza poniedziałek...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić