Robert Czykiel| 

Anna Lewandowska rozczuliła internautki. Pokazała "kanapkę miłości"

20

Anna Lewandowska opublikowała rozczulające zdjęcie ze swoimi córkami. Widać, że wszystkie kobiety Roberta Lewandowskiego darzą się ogromną miłością.

Anna Lewandowska rozczuliła internautki. Pokazała "kanapkę miłości"
(Instagram)

Anna Lewandowska od kilku miesięcy wychowuje dwie córki. Klara jest już coraz bardziej samodzielna, ale Laura ma zaledwie kilka miesięcy i wymaga ciągłej opieki. Żona Roberta Lewandowskie nie odstępuje ich na krok.

Celebrytka cieszy się każdą chwilą. Kiedy tylko może, to córki ma przy sobie. Często też chwali się nimi na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Lewandowska w popularnym portalu społecznościowym opublikowała nowe zdjęcie z pociechami. Tym razem widzimy Klarę, która mocno przytula mamę i młodszą siostrę. 

"Kanapka miłości" - podsumowała Anna czułe zdjęcie z dziećmi. Fotografia wywołała lawinę pozytywnych komentarzy. "Tyle miłości na jednym zdjęciu" - napisała jedna z internautek.

Lewandowska świetnie odnajduje się w roli mamy. W wywiadach przyznawała, że bywają trudne chwile, ale nie wyklucza, że wraz z Robertem w przyszłości jeszcze powiększą rodzinę.

Zobacz także: Anna Lewandowska wydała książkę Heathy Sweets. Nam opowiada o pisaniu w ciąży i ulubionych deserach Roberta i Klary
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić