aktualizacja 

Artur Szpilka przywitany brawami. Obiecujący początek w nowej federacji

6

Już za kilka tygodni zobaczymy starcie w MMA pomiędzy Arturem Szpilką z Denisem Załęckim. Pojedynek odbędzie się siedemnastego września na High League 4. Szpilka, który debiutuje we freakowej organizacji, może liczyć na dużą sympatię kibiców. Na pierwszej konferencji otrzymał brawa od widowni.

Artur Szpilka przywitany brawami. Obiecujący początek w nowej federacji
Artur Szpilka przywitany brawami. Obiecujący początek w nowej federacji (Newspix)

W przeszłości kibice sportów walki elektryzowali się głównie walkami bokserskimi. Od kilku lat palmę pierwszeństwa przejęło MMA, które bije rekordy popularności w Polsce jak i na całym świecie. Nic dziwnego, że coraz więcej bokserów decyduje się zmienić dyscyplinę, aby ich gaża za walkę była zdecydowanie wyższa.

Jednym z takich zawodników jest Artur Szpilka. 33-latek na gali KSW 71, w starciu z Sergiejem Radczenką pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie korzystał tylko ze swoich pięściarskich atutów, a podczas pojedynku mogliśmy zobaczyć kilka efektownych kopnięć i udane akcje w parterze w jego wykonaniu.

Pięściarz debiut ma już za sobą i głośno mówiło się o jego kolejnym przeciwniku w MMA - Krzysztofie Włodarczyku. Niespodziewanie Szpilka postanowił na jedną walkę zamienić organizację i trafił do High League, która skupia się na walkach influencerów czy youtuberów.

Szpilka na konferencji. Opowiedział zabawną historię

Szpilka za kilka tygodni zawalczy z Denisem Załęckim. W środę odbyła się pierwsza konferencja prasowa, na której otrzymał duże brawa od publiczności, która przyszła raczej oglądać swoich ulubionych influencerów, niż zawodowego sportowca.

Występowanie właśnie w freakowej organizacji, jest to zupełnie coś nowego. Wychodzę sobie do sklepu podbiegają dzieciaki po 15-lat "Artur, Artur". Najlepszy był ostatnio jeden (śmiech). Podbiega i mówi tak "Artur zawsze Ci kibicowałem", a ja mówię "No i?" - "Ale Denisowi też kibicuje", a ja mówię "no i?" - "No i nie wiem komu będę kibicował" (śmiech). I tak często ktoś podbiegają dzieciaki - opowiedział w trakcie konferencji.

Przypomnijmy, że gala High League 4 odbędzie się 17 września. Wystąpią tam m.in. Natalia "Natsu" Karczmarczyk, Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski czy Amadeusz "Ferrari" Roślik.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić