Sprawili niespodziankę na Euro 2024. Podolski zareagował i wysłał im prezent

Posiadający własną sieć kebabów w Niemczech Lukas Podolski postanowił podarować je słoweńskim piłkarzom, którzy wywalczyli awans do fazy pucharowej Euro 2024. To efekt tego, że w tamtejszej kadrze występuje jego kolega z Górnika Zabrze - Erik Janza.

Na zdjęciu: Lukas PodolskiNa zdjęciu: Lukas Podolski
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

Kariera piłkarska Lukasa Podolskiego wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Obecnie to nie futbol jest głównym źródłem jego dochodu, bo przecież porzucił grę w Turcji czy Japonii tylko po to, by reprezentować barwy Górnika Zabrze.

Niemiecki piłkarz, który urodził się w Polsce może pochwalić się majątkiem wartym prawie miliard złotych. To oczywiście między innymi efekt jego inwestycji, w gronie których znajduje się jego własna sieć kebabów, która na razie funkcjonuje jedynie w Niemczech. "Poldi" jednak przygotowuje już pierwszy lokal w naszym kraju, który będzie znajdował się w Zabrzu.

Tym samym Podolski ma powody do zadowolenia, że za naszą zachodnią granicą odbywa się Euro 2024. To na pewno wpłynie pozytywnie na jego zyski, bo przecież jeden z lokali ulokowany jest w Berlinie, gdzie rozgrywane są spotkania mistrzostw Europy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Prosto z Euro". Mecz z Francją dał mu do myślenia. "Nie rozumiem"

We wtorek (25 czerwca) awans do fazy pucharowej Euro wywalczyła reprezentacja Słowenii, w której występuje kapitan Górnika Erik Janza. Z tego powodu Podolski postanowił wysłać Słoweńcom swoje kebaby tuż po zakończeniu ich spotkania z Anglią (0:0).

"Dzięki Lukas Podolski za pomeczowe doładowanie energii" - czytamy we wpisie oficjalnego konta słoweńskiego związku piłkarskiego, do którego dołączono zdjęcie kebaba "Poldiego".
Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie