LAK| 
aktualizacja 

Awantura w FAME MMA. Kibic krzyczał: "wypie******"

25

Do ogromnego zamieszania doszło po walce wieczoru na FAME MMA 12. Marcin Wrzosek, były mistrz KSW, schodząc do szatni starł się z kibicami. Jego trener w rozmowie z "Super Expressem" zdradził kulisy zamieszania.

Awantura w FAME MMA. Kibic krzyczał: "wypie******"
Na zdjęciu: awantura z Marcinem Wrzoskiem/kadr z wideo (Twitter)

Po walce wieczoru w FAME MMA 12 doszło do ogromnej awantury, którą media żyły przez kilka dobrych dni. Marcin Wrzosek po tym, jak przegrał z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, nie był w stanie opanować swoich emocji.

W pewnym momencie mocno zawrzało na trybunach. Wrzosek ruszył bowiem do jednego z kibiców. W sieci pojawiło się nagranie, które potwierdza, że uderzył mężczyznę. Film można zobaczyć tu:

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Osoba, która brała w nim udział, została profilaktycznie poddana rutynowej kontroli lekarskiej przez zespół zabezpieczenia medycznego obecny na wydarzeniu. Nie były potrzebne żadne dalsze działania ze strony medyków - mówił w rozmowie z WP SportoweFakty Krzysztof Rozpara.

Jest głos trenera Wrzoska. Mocne słowa

Po walce Wrzosek nie chciał zabierać głosu w tej sprawie. Teraz kulisy zamieszania - w rozmowie z "Super Expressem" - opowiedział Bartłomiej Samul, trener zawodnika MMA.

Wychodząc z klatki szliśmy razem, a jakiś tam kibic z trybun, który siedział na krzesełkach, krzyknął, że mamy brzydko mówiąc "wypier*****", "wrzody", "je**** frajerzy". Coś takiego, że tak powiem, było niemiłe z jego strony. Spotkałem się z komentarzami, że "jak tak można", że "powinien opanować emocje". Każdy jest mądry jak siedzi w domu i komentuje przed telefonem albo laptopem - wytłumaczył Samul.

Warto również zwrócić uwagę, że po gali FAME MMA 12 organizacja KSW zdecydowała się rozstać ze swoim byłym mistrzem Marcinem Wrzoskiem.

Zobacz także: Robert Kubica o swojej przyszłości. "W grę wchodzą 2-3 czołowe zespoły"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić