Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
LAK
|

Awantura w FAME MMA. Kibic krzyczał: "wypie******"

22
Podziel się

Do ogromnego zamieszania doszło po walce wieczoru na FAME MMA 12. Marcin Wrzosek, były mistrz KSW, schodząc do szatni starł się z kibicami. Jego trener w rozmowie z "Super Expressem" zdradził kulisy zamieszania.

Awantura w FAME MMA. Kibic krzyczał: "wypie******"
Na zdjęciu: awantura z Marcinem Wrzoskiem/kadr z wideo (Twitter)
bFdOhxvp

Po walce wieczoru w FAME MMA 12 doszło do ogromnej awantury, którą media żyły przez kilka dobrych dni. Marcin Wrzosek po tym, jak przegrał z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, nie był w stanie opanować swoich emocji.

W pewnym momencie mocno zawrzało na trybunach. Wrzosek ruszył bowiem do jednego z kibiców. W sieci pojawiło się nagranie, które potwierdza, że uderzył mężczyznę. Film można zobaczyć tu:

bFdOhxvr
Osoba, która brała w nim udział, została profilaktycznie poddana rutynowej kontroli lekarskiej przez zespół zabezpieczenia medycznego obecny na wydarzeniu. Nie były potrzebne żadne dalsze działania ze strony medyków - mówił w rozmowie z WP SportoweFakty Krzysztof Rozpara.

Jest głos trenera Wrzoska. Mocne słowa

Po walce Wrzosek nie chciał zabierać głosu w tej sprawie. Teraz kulisy zamieszania - w rozmowie z "Super Expressem" - opowiedział Bartłomiej Samul, trener zawodnika MMA.

Wychodząc z klatki szliśmy razem, a jakiś tam kibic z trybun, który siedział na krzesełkach, krzyknął, że mamy brzydko mówiąc "wypier*****", "wrzody", "je**** frajerzy". Coś takiego, że tak powiem, było niemiłe z jego strony. Spotkałem się z komentarzami, że "jak tak można", że "powinien opanować emocje". Każdy jest mądry jak siedzi w domu i komentuje przed telefonem albo laptopem - wytłumaczył Samul.
bFdOhxvx

Warto również zwrócić uwagę, że po gali FAME MMA 12 organizacja KSW zdecydowała się rozstać ze swoim byłym mistrzem Marcinem Wrzoskiem.

Zobacz także: Robert Kubica o swojej przyszłości. "W grę wchodzą 2-3 czołowe zespoły"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdOhxvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Kongo
miesiąc temu
Kibic powinien zaskarżyć organizatorów o pobicie. Nie żal mi ich. Organizują wsiowe spektakle to niech płacą za swoje małpy w cyrku.
4tajemica fat...
miesiąc temu
Jehowa powiedział do Mojżesza: ‛Wejdź do mnie na górę. Napiszę moje prawa na kamiennych tablicach i ci je dam’. Mojżesz wspiął się więc na górę i został tam 40 dni i nocy. W tym czasie Jehowa napisał na tablicach dziesięć ważnych praw i dał je Mojżeszowi. Prawa te są nazywane Dziesięcioma Przykazaniami. Mojżesz rzuca kamiennymi tablicami o ziemię Izraelici długo czekali na Mojżesza, aż zaczęli myśleć, że już nie wróci. Powiedzieli Aaronowi: ‛Chcemy, żeby ktoś nam przewodził. Zrób nam boga!’. Aaron powiedział, żeby dali mu swoje złoto, a potem przetopił je na posąg cielca, czyli młodego byka. Ludzie powiedzieli: ‛Ten cielec to Bóg, który wyprowadził nas z Egiptu!’. Zaczęli oddawać mu cześć i zorganizowali święto. Czy było w tym coś złego? Tak, ponieważ wcześniej obiecali czcić tylko Jehowę, a teraz złamali tę obietnicę. Jehowa widział, co się działo, powiedział więc do Mojżesza: ‛Zejdź do ludu. Nie posłuchali mnie i oddają cześć fałszywemu bogu’. Mojżesz zszedł z góry. W rękach miał dwie tablice. Kiedy zbliżył się do obozu, usłyszał śpiew. Potem zobaczył, że ludzie tańczą i kłaniają się cielcowi. Bardzo się rozzłościł. Rzucił na ziemię tablice z przykazaniami, a one się rozbiły. Od razu zniszczył cielca i zapytał Aarona: ‛Jak cię namówili, żebyś zrobił coś tak strasznego?’. Aaron odpowiedział: ‛Nie złość się. Wiesz, jacy oni są. Chcieli mieć boga, więc wrzuciłem ich złoto do ognia i tak powstał ten cielec’. Aaron nie powinien był tego robić. Mojżesz wrócił na górę i błagał Jehowę, żeby przebaczył ludowi.
arizona
miesiąc temu
Celebryci niech jeden z drugim przeżuci 10ton węgla a nie płaszczą się po mordach przed kamerami żenada sport i pseudo sportowcy
bFdOhxvT
adio
2 miesiące temu
No i od razu wiadomo jaki3ej jest opcji.
Ania
2 miesiące temu
Po tylu ciosach w głowę wiadomo że każdemu w dekiel wali, inaczej nie walczyliby w klatkach.
pzt
2 miesiące temu
czyli kibic wiedział o rozwiązaniu umowy.
warszawianka
2 miesiące temu
Szkoda,że nie było tam Lempart. Ona to już dobrze przećwiczyła te swoje wulgarne hasła
lolo
2 miesiące temu
Jaki "sport" taka widownia.
olaf
2 miesiące temu
Powinien kibic oskarżyć go o pobicie, a za ugodę trochę kasy mu wpadnie.
Ememowiec
2 miesiące temu
Fascynujące niczym grzebanie palcem stopy w nosie.
Gość
2 miesiące temu
To nie jest żaden sport.Powinni go zabronić .Byłem raz na takiej walce za namowa kolegi i to co zobaczyłem to okropne . Wszędzie krew się lała , to nie ma nic wspólnego ze sportem !!!!!
Tom
2 miesiące temu
Skoro kibic nie potrafil sie zachowac to dostal nagrode
Koleś
2 miesiące temu
Banda napompowanych sterydami wymyśliła sobie sport a małolaci się tym nakręcają 🤣😅
bFdOhxvL
Rafa
2 miesiące temu
jaki sport, tacy kibice i zawodnicy.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić