Dominika Pawlik| 

Bartosz Bednorz i Joanna Jędrzejczyk z wizytą na planie "Top Model"

1

Jesienią na antenie TVN ruszy nowa edycja "Top Model". Siatkarz Zenitu Kazań Bartosz Bednorz oraz gwiazda MMA Joanna Jędrzejczyk brali udział w nagraniach. Nie wiadomo, w jakiej roli.

Bartosz Bednorz i Joanna Jędrzejczyk z wizytą na planie "Top Model"
Bartosz Bednorz i Joanna Jędrzejczyk (Instagram, Instagram)

"Top Model" to jeden z najpopularniejszych programów w stacji TVN. Widzowie mają okazję oglądać go od 2010 roku. Jesienią ruszy 9. edycja i fani produkcji ponownie będą mogli zasiąść przed telewizorami i ekscytować się zmaganiami modelek i modeli.

Castingi odbyły się w nieco zmienionej formie, wszystko przez pandemię koronawirusa. Chętni do udziału mogli zgłaszać się przez stronę internetową "Top Model". Jurorzy mogli obejrzeć wszystkie zgłoszenia i wybrać tych, którzy zrobili na nich największe wrażenie.

W poszczególnych odcinkach uczestnicy dostają różne zadania. Wygląda na to, że ich częścią będą w nowym sezonie sportowcy. Joanna Jędrzejczyk i Bartosz Bednorz pochwalili się, że biorą udział w nagraniach do "Top Model". Będąc na planie, zrobili sobie zdjęcia oraz nakręcili stories, zapewniając, że "będzie kozacki odcinek i będzie dużo wysiłku".

Czas na aktywności między treningami

Joanna Jędrzejczyk ostatnią walkę odbyła 7 marca tego roku. Przegrała po niejednogłośnej decyzji z Weili Zhang. Teraz odpoczywa, ale także utrzymuje formę w Polsce. Przy okazji wywiązuje się z obowiązków reklamowych, a także działa charytatywnie.

Bartosz Bednorz pod koniec lipca zakończył zgrupowania reprezentacji Polski siatkarzy. Niedługo poleci do Rosji i zacznie przygotowania do nowego sezonu. Zmienił barwy klubowe i po dwóch latach opuścił Leo Shoes Modena i podpisał dwuletni kontrakt z Zenitem Kazań.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Lotos PZT Polish Tour. Paula Kania-Choduń: Tenis w końcu sprawia mi przyjemność
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić