Będzie hitowy pojedynek w MMA? Popek chce walczyć z Murańskimi

19

Jeszcze niedawno Paweł Mikołajuw, czyli popularny "Popek", zarzekał się, że nie ma szans, aby stoczył walkę z Jackiem lub Mateuszem Murańskim. Popularny raper kompletnie zmienił swoje zdanie. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to często chodzi o pieniądze.

Będzie hitowy pojedynek w MMA? Popek chce walczyć z Murańskimi
Będzie hitowy pojedynek w MMA? Popek chce walczyć z Murańskim (Instagram)

Popek, a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw, jest polskim raperem, celebrytą i zawodnikiem MMA. W przeszłości, głównie za sprawą zespołu "Gang Albanii", wzbudzał ogromne kontrowersje.

Poza muzyką Popek zajmuje się sportem. Ćwiczył krav magę, później rozpoczął treningi mieszanych sztuk walki. W 2008 roku po raz pierwszy wziął udział w zawodach MMA w Wielkiej Brytanii, występując pod pseudonimem Popek Rak. Potem Mikołajuw związał się z organizacją FAME MMA, dzięki której zyskał dodatkowe rzesze fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Co prawda w organizacji FAME nie ma już dla niego miejsca, jednak Popek może liczyć na występy choćby w Prime Show MMA. Teraz Mikołajuw na kanale "Między Seriami" wyznał, że zmienia zdanie i jest już otwarty na starcia z Murańskimi, najpierw z Jackiem, a potem z Mateuszem.

Jakby mi jakaś federacja zapłaciła tyle pieniędzy, ile chcę, to zrobiłbym coś, co każdy chciał - podkreśla raper i sportowiec.

Co ciekawe, Popek gotowy jest stoczyć dwa pojedynki w trakcie jednego wieczoru. W przeszłości taki sam scenariusz przechodził Arkadiusz Tańcula, który najpierw w dużym oktagonie pokonał Mateusza Murańskiego, a kilkanaście minut później w tzw. klatce rzymskiej jego ojca Jacka.

Jedna walka na rozpoczęcie, druga na zakończenie gali. Tutaj poszedłbym tylko po pieniądze. Jeżeli nie, to wolę zrobić to z Szeligą za żadne pieniądze. Taki mój pomysł freak fighter na coś, co by się sprzedało, czyli dwóch Murańskich na Popka - dodaje.

Kiedy walka z Murańskimi?

Na razie nie wiadomo, kiedy takie wydarzenie mogłoby dojść do skutku. Póki co Jacek Murański przygotowuje się do prestiżowej walki z Marcinem Najmanem, która odbędzie się 18 marca podczas gali High League.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić